دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

چگونه تجارت نقاشی منزل را آغاز کنیم؟ بخش دوم

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
4
چگونه تجارت نقاشی منزل را آغاز کنیم؟ بخش دوم

در بخش اول مقاله توضیح دادیم که: نقاشی خانه 37 صنعتی بالغ بر میلیارد دلار در سال است.

اما شروع کسب و کار نقاشی خانه می تواند نسبتا ارزان باشد و در برخی موارد فقط 500 دلار است. بنابراین گزینه خوبی برای کارآفرینان است که باید آن را در نظر بگیرند.

در این بخش به ادامه ی توضیحات میپردازیم\:

 

نرخها را واضح تنظیم کنید

هنگامی که نرخ هایتان را حساب میکنید، باید سه عامل کلیدی پیش رو را تعیین کنید: میزان تولید، نرخ های پرداخت و نرخ های درآمد. نرخ تولید این است که چه مدت طول می کشد نقاش به طور متوسط هر سطح مشخص را رنگ کند. نرخ پرداخت چیزی است که شما به کارمندان خود می پردازید. و نرخ های درآمد همان چیزی است که شما برای یک ساعت از کار از مشتری میگیرید.

 

هنگامی که یک پروژه را تخمین می زنید، تنها کار شما این است که متراژ سطح ، ارتفاع و تعداد سطوح یا اشیایی که نقاشی می کنید را اندازه گیری کنید. پس از آن، این کار ریاضی است. هرگز محاسبات را چشمی انجام ندهید. همیشه نرخ ها و فرمول ها را استفاده کنید.

 

مفاهیم کسب و کار را مطالعه کنید

بسیاری از نقاشان خانه در کار به سمت نقاشی بیشتر از جنبه های تجاری واقعی مانند حسابداری و بازاریابی کشیده می شوند. اما ایده خوبی است که درکی از این مفاهیم نیز داشته باشیم.

بیشتر صاحبان شرکت های نقاشی ، تکنسین هایی هستند که به سرعت به جهان کارآفرینی وارد شدند. اندک زمانی را برای مطالعه جدی کسب و کار آنلاین خود در نظر گرفته اند. یک دوره حرفه ای خود برای مطالعه بازاریابی ، فروش آنلاین ، عملیات و مدیریت اختصاص دهید.  این کار را برای یک دوره کوتاه و انجام می دهید، اما تا آخر عمر از آن سود میبرید .

 

نمونه کار ارائه کنید

در عین کار با مشتریان ، می توانید از کار خود عکس بگیرید و ثبت کنید تا نمونه هایی برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان آینده داشته باشید. این می تواند کیفیت کار شما را همراه با اثبات رضایت تعداد زیادی از مشتریان نشان دهد.

 

با مشتریان ارتباط برقرار کنید

هنگامی که با هر تعدادی از مشتریان کار کرده اید، خیال نکنید که مشتری برای همه کارهای نقاشی اش به شما بازخواهد گشت.

بزرگترین اشتباه پیمانکاران نقاشی پس از فروش ، رها کردن و نادیده گرفتن مشتریان است. این باعث می شود که هزینه فروش از حدی بالا عبور کند و پیمانکار را به چرخه های غیر قابل پیش بینی وارد کند. اغلب پیمانکاران نقاشی که در فروش و سود دهی متوقف شده اند، دلیل اصلی شکست آنها همین است.

 

سرمایه گذاری در بازاریابی

شما همچنین می توانید در برخی از فعالیت های بازاریابی آنلاین مانند ایمیل های خبرنامه، تبلیغات هدفمند و سایت های محلی برای جذب مشتریان هم جدید و هم قدیمی سرمایه گذاری کنید.

برای پیمانکاران تثبیت شده،  مهم است  که مشتریان قدیمی را فراموش نکنید و از خبرنامه های ماهانه ارسالی و پست الکترونیکی برای ارتباط با آنها استفاده کنید. بازاریابی در سئو محلی نیز می تواند بسته به بازار شما و اینکه چقدر مایل به سرمایه گذاری هستید ، میتواند موثر باشد.

 

 

بخش اول مقاله را در این قسمت بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :