دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

نحوه ی استفاده از تبلیغات کلیکی برای فروشگاه های اینترنتی بخش اول

نحوه ی استفاده از تبلیغات کلیکی برای فروشگاه های اینترنتی بخش اول

در حالی که بهینه سازی موتورهای جستجو یک استراتژی بازاریابی مهم برای همه کسب و کارهاست، مارک های بزرگ و شرکت ها بیشترین بازدید را دریافت می کنند زیرا رتبه های بالاتر در جستجوی کلیدواژه های متنوع دارند.

گوگل در اغلب موارد در صفحه اول نتایج کسب و کارهای کوچک و مارک های کوچکتر را نشان نمی دهد. از آنجاییکه کاربران گوگل به طور معمول به صفحه دوم نتایج جستجو سر نمیزنند ، اکنون زمانی برای کسب و کارهای کوچک است که با استفاده از تبلیغات پرداخت برای هر کلیک (PPC) بازدید خود را بالا ببرند. اگر صاحب کسب و کار کوچکی هستید که آماده اید تا استراتژی بازاریابی دیجیتال کسب و کارتان را ارتقا بخشد، از روش های زیر برای ساختن PPC خود استفاده کنید.

 

روش تبلیغات پرداخت برای هر کلیک چیست؟

تبلیغات PPC یک استراتژی بازاریابی است که در آن شرکت ها تبلیغات و پیشنهادات مربوط به عبارات خاص را ارائه می دهند. هر بار که یک کاربر روی یک آگهی شرکت کلیک می کند، این شرکت هزینه ای کوچک به موتور جستجو می پردازد. افراد تبلیغات PPC را در نتایج  موتور جستجو و از راه های مختلفی در رسانه های اجتماعی فیس بوک، توییتر و اینستاگرام مشاهده می کنند. با روش PPC، کسب و کارها زمانی که مردم بر روی فروشگاه ها و یا صفحات آنها کلیک می کنید مبلغی را میپردازند.

 

برای تبلیغات از پلت فرم های زیر میتوانید انتخاب کنید:

- Google AdWords گوگل تا امروز محبوب ترین موتور جستجو و پلت فرم آگهی PPC است که اجازه می دهد تا شرکت ها و تبلیغ کنندگان از کلمات کلیدی برای جبران هزینه PPC استفاده کنند.

Bing - به عنوان  دومین موتور جستجوی مورد استفاده، تبلیغات Bing به طور معمول هزینه کمتر از تبلیغات Google  دارد و در موتور جستجوی یاهو نشان داده می شود.

• فیس بوک - به عنوان یک پلت فرم شبکه های اجتماعی برای کمپین های PPC، فیس بوک بیشترین استفاده را دارد.

• توییتر - توییتر می تواند یک ابزار مفید برای ارتقاء معاملات، به اشتراک گذاری محتوا و افزایش قرار گرفتن در معرض دید تا 160 کاراکتر باشد.

• اینستاگرام - اگر فروشگاه اینترنتی شما می تواند تصاویری را به عنوان وسیله ای برای ارسال یک پیام مهم داشته باشد، اینستاگرام میتواند یک پلت فرم عالی برای کمپین PPC شما باشد.

 

از امتیاز کیفیت خود مطلع شوید

اگر از Google AdWords استفاده میکنید، نمره کیفیت خود را بررسی کنید و به طور مداوم تلاش کنید آن را افزایش دهید این به شما کمک میکند که ارزش کمپین PPC خود را افزایش دهید. Google هزینه شما را و اینکه کجا و چطور آگهی شما براساس نمره کیفیت تبلیغ نمایش می دهد به شما میگوید. بنابراین، یک آگهی با نمره با کیفیت بالاتر هزینه های کمتر را برای هر کلیک و نرخ بازدید بالاتر دارد. گوگل این نمرات را با رتبه بندی 1 تا 10 محاسبه می کند و براساس میزان کلیک، ارتباط بین متن تبلیغ و کلمات کلیدی، ارتباط و کیفیت یک صفحه اصلی و AdWords عمل می کند.

افزایش نمره کیفیت ، شما را قادر می سازد تا ارزش بیشتری برای آنچه که برای تبلیغ برای هر کلیک پرداخت می کنید بدست بیاورید، بنابراین ردیابی نمره خود به طور منظم و اصلاح کلمات کلیدی برای نتایج بهتر راه عالی برای دسترسی به مزایا به نسبت رقیبان تجاریتان است.

 

 

 


 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :