نحوه ورود به کنترل پنل plesk - هاست

برای ورود به کنترل پنل plesk می توانید از دو روش ورود با IP و ورود با دامنه استفاده کنید ، که در زیر هر دو روش توضیح داده شده است:

روش اول : ورود به کنترل پنل plesk با استفاده از آدرس IP


در ابتدا باید IP هاست خود را داشته باشید. (اطلاعات IP باید پس از خرید هاست ، توسط میهن سرویس به شما ایمیل شده باشد) و سپس میتوانید جهت ورود از دو لینک زیر استفاده کنید:

http://plesk.mihanservice.com:8880
https://plesk.mihanservice.com:8443
در صورت استفاه از لینک اول ، ورود شما بصورت عادی انجام شده و در صورت استفاده از لینک دوم ، ورود شما امن و بر روی پروتکل HTTPS خواهد بود.

در حالت استفاده از https ، ممکن است مرورگر شما درباره ورود به صفحه هشداری نمایش دهد ، کافی است انتخاب کنید که مایلید ادامه بدهید.

 

روش دوم : ورود به Plesk با استفاده از دامنه


در ابتدا باید مطمئن شوید که DNS های هاست به صورت صحیح و کامل بر روی دامنه شما ست شده اند. (با تایپ کردن دستور pingdomain.com در cmd ویندوز یا ترمینال لینوکس ، میتوانید در این مورد مطمعن شوید. در این حالت اگر دامنه ، IP سرور جدید را برگرداند ، DNS ها روی اینترنت شما قابل مشاده هستند) ، سپس زمانی که از ست شدن کامل DNS ها مطمئن شدید ، می توانید از لینکهای زیر جهت ورود به کنترل پنل plesk استفاده کنید:

http://domain.com:8880

برای این مورد فقط می توانید از پورت ۸۰۸۰ (بدون SSL) استفاده کنید. مگر اینکه روی دامنه  شما SSL نصب شده باشد.

با استفاده از هر دو روش بالا ، صفحه ای ، مشابه صفحه  زیر برای شما نماش داده میشود. جهت ورود ، اطلاعات خود را وارد نمایید:

نحوه ورود به کنترل پنل plesk

پس از وارد نمودن اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود ، به کنترل پنل plesk هدایت میشوید و مدیریت هاست خود را به دست می گیرید. (در ورود اطلاعات در این بخش حتما دقت لازم را به عمل آورید تا دسترسی شما به کنترل پنل محدود نشود).

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :