ثبت سفارش - نرم افزار فروش داخلی دیمارکت

به منظور ثبت سفارش جدید از طریق نرم افزار فروش داخلی ، ابتدا نرم افزار را باز می کنیم سپس روی گزینه ی " ثبت سفارش " کلیک میکنیم ، صفحه جدیدی باز می شود  که در این صفحه ی باز شده می توانید سفارش جدیدی را درج کنید.

برای درج سفارش جدید شما باید ابتدا اطلاعاتی نظیر:  نام خریدار ، تاریخ خرید ، کد اشتراک ،  و موبایل را وارد نمایید .

 سپس در کادر پایین ، عنوان کالا ، شاخص و رنگ (درصورت وجود) و تعداد را وارد نمایید. همچنین در صورتی که بخواهید تخفیفی اعمال شود ، تخفیف در کادر مربوطه قابل اعمال است . قیمت نهایی قابل مشاهده است . با کلیک روی "ثبت و چاپ" سفارش ثبت شده است.  توجه داشته باشید که  از فاکتور پرینت گرفته خواهد شد.

همچنین این نرم افزار به شما این قابلیت را می دهد تا بتوانید تمامی سفارشات ثبت شده را مدیریت نمایید. و یا آماری از سفارشات ، فروش و درآمد خود داشته باشید.

ضمن اینکه اگه شما با نحوه یاستفاده از نرم افزار آشنایی ندارید و یا نیاز به آموزش دارید  ، می توانید برای دریافت اطلااعات کامل از نحوه ی استفاده از این نرم افزار ، و یا امکاناتاتی که این نرم افزار در اختیار شما قرار می دهد ، از فایل راهنمایی که در نرم افزار قرار دادیم (بالا و سمت راست) استفاده کنید و یا با پشتیبانی میهن سرویس ارتباط برقرار کنید و مشکل و یا سوال خود را مطرح کنید تا در اولین فرصت پاسخگو باشیم و مشکل شما رفع گردد.ثبت سفارش

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :