محصول جدید - فروشگاه ساز دیمارکت 5

۱۹ اسفند ۱۳۹۶
4.3

به منظور درج محصول جدید از پنل مدیریت دیمارکت وارد قسمت فروشگاه -> محصولات -> محصول جدید شوید :

 

محصول جدید

 

تب مشخصات عمومی

محصول جدید

نوع کالا: شما میتوانید به 2 صورت فیزیکی و یا دانلودی محصول خود را در فروشگاه تعریف کنید، که کاربر پس از اتمام فرآیند خرید محصول را بصورت فیزیکی دریافت می نمایید و یا اقدام به دانلود آن نمایید .

عنوان کالا: همان نام کالا که در سایت نمایش داده میشود است.

نام انگلیسی: کالاهایی که اسمشان را به دو صورت انگلیسی و فارسی میتوان نوشت کاربرد دارد ، بطور مثال لپ تاپ اپل مک بوک پرو 13 اینچ را میتوان بصورت Apple mac book pro 13 inche نوشت تا به سئوی سایت کمک بیشتری نماید.

گروه اصلی: این قسمت مربوط به انتخاب گروه کالای مدنظر میباشد ، بطور مثال : هارددیسک ، رم و ...

برند: میتوانیم با استفاده از این گزینه برند محصول مدنظر خود را انتخاب نماییم ، در صفحه جستجوی محصولات این قابلیت وجود دارد که بر اساس برند خاص جستجو صورت گیرد

تصویر: تصویر اصلی محصول را میتوانیم با این گزینه مشخص کنیم .

کاتالوگ: چنانچه محصول شما مشخصات فنی قابل توضیح و ارائه داشته باشد میتوانید با استفاده از این گزینه کاتالوگ مدنظر خود را مشخص نمایید.

تصویر ثانویه: بطور مثال شما اقدام به درج لباس نموده اید و قصد دارید در تصویری جداگانه سایزهای Medium و Large و غیره را نشان دهید ، با استفاده از این قابلیت میتوانید به خوبی از پس این مورد برآیید.

 

تب تنظیمات فروش

محصول جدید

وضعیت: میتوانید حالت های موجود ، ناموجود ، بزودی و ... را در این قسمت برای محصول خود انتخاب نمایید.

شاخص: چنانچه از قسمت شاخص ها ، شاخصی تعریف کرده باشیم میتوانیم با تنظیم این گزینه برای محصول مدنظر اقدام به تعیین شاخص نماییم و با استفاده از گزینه موجودی اقدام به درج موجودی بر اساس شاخص مدنظر نماییم.

قیمت: چنانچه محصول دارای گارانتی باشد از قسمت با گارانتی و بدون گارانتی از قسمت بدون گارانتی مشخص میشود.

قیمت همکار: چنانچه کاربری بصورت همکار تعریف شده باشد با مراجعه به سایت قیمت های همکار رو مشاهده میکند.

نام شرکت گارانتی: درصورت وجود گارانتی برای محصول میتوانیم با استفاده از این فیلد اقدام به درج نام شرکت گارانتی کننده نماییم.

وزن: به منظور محاسبه هزینه ارسال بر اساس وزن میتوان از این گزینه استفاده نمود.

بن: میتوانیم برای هر محصول تعداد بن درنظر بگیریم تا کاربر با خرید آن محصول از تسهیلات بن جهت خریدهای آتی خود استفاده نماید.

ویژه: با انتخاب این گزینه ، محصول مدنظر در قسمت محصولات ویژه سایت نمایش داده میشود.

نمایش در جدیدترین کالاها: با انتخاب این گزینه ، محصول مدنظر در قسمت جدیدترین کالاهای سایت نمایش داده میشود.

کالای دانلودی: نوع محصول بصورت دانلودی انتخاب شود ، با پر شدن این فیلد پس از خرید محصول توسط کاربر محتویات این فیلد بصورت دانلودی در اختیار کاربر قرار میگیرد.

فروش اشتراکی: بطور مثال شما تعداد زیادی محصول بصورت دانلودی دارید و قصد ندارید کاربر بصورت تک تک آنها را اضافه به سبد خرید نماید و اقدام به خرید کند بدین منظور اقدام به تعریف فروش اشتراکی مینمایید ( میتوانید تعداد دانلود بهمراه محدودیت دانلود و همچنین گروه محصول را مشخص کنید ) ، پس از آن کاربر پس از خرید اشتراک میتوانید با مراجعه به محصولات گروه آن اشتراک طبق محدودیت های تعریف شده برای اشتراک اقدام به دانلود محصول نماید.

مبدا ارسال: برخی از کالاها ممکن است بصورت وارداتی یا شبیه آن باشد و مبدا ارسال آن برای انبار ما متفاوت باشد که همین فاکتور میتواند بر روی هزینه ارسال آن اثر بگذارد ، با استفاده از این گزینه میتوان برای هر کالا در صورت داشتن مبدا ارسال خاص آن را تعریف نمود .

 

تب متن ها

محصول جدید

لینک سایت سازنده: با گذاشتن آدرس سایت سازنده کاربران هنگام مشاهده جزییات محصول میتوانند اقدام به مشاهده سایت سازنده نمایند.

لینک ویدئو: اگر محصول مدنظرتان شامل ویدئو بود میتوانید با بارگذاری ویدئو و همچنین قراردادن لینک ویدئو در این قسمت اقدام به نمایش آن در صفحه جزییات محصول نمایید.

توضیحات 3 خطی: توضیحات نوشته شده در این قسمت بصورت 3 خط کوتاه در صفحه جزییات محصولات نشان داده میشود.

توضیحات کوتاه: توضیحات کوتاه مدنظر خود را برای محصول دلخواه خود را در این قسمت وارد کنید.

توضیحات کامل: متن نوشته شده در این قسمت بصورت جداگانه در صفحه جزییات محصول به کاربر نمایش داده میشود.

نقد و بررسی: توضیحات این قسمت در تب نقد و بررسی صفحه محصول نمایش داده میشود.

ویژگی های ارسال: مطالب نوشته شده در این قسمت در قسمت جزییات محصول به کاربر نمایش داده میشود.

ویژگی های گارانتی: در صورت داشتن توضیحات مربوط به گارانتی محصول از این قسمت میتوانید اقدام نمایید.

 

تب سئو

محصول جدید

آدرس کالا: با نوشتن آدرس کالای مدنظر و همچنین تنظیم سایت از قسمت تنظیمات ، آدرس کالای نوشته شده توسط شما بعنوان url درنظر گرفته میشود.

meta description: امروزه سئو بسیار حائز اهمیت شده است ، شما میتوانید با استفاده از این فیلد اقدام به درج توضیحات برای محصول مدنظر خود نمایید تا بیشتر و بهتر دیده شود.

تگ ها: با مشخص کردن تگ های مدنظرتان برای هر محصول میتوانید از قسمت جزییات محصولات با انتخاب تگ های مشخص شده محصولات با آن تگ را مشاهده کنید.

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :