اگر شما بخواهید یک کالا را در اینترنت بفروشید و یا خدماتی را ارایه دهید ، نیاز به ایجاد یک بستر برای فروش و یا ارایه این خدمات دارید. فروشگاه ساز دیمارکت یک بستر و زیرساخت آماده جهت راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی است. با استفاده از دیمارکت ، شما می توانید به راحتی ، با کمترین هزینه و بهترین کیفیت یک فروشگاه اینترنتی آماده کنید و فروش و ارایه محصولات و خدمات خود را آغاز کنید.

دیمارکت از سال 86 در این حوزه فعالیت می کند. بنابراین بهتر از هر کسی میداند که یک فروشگاه اینترنتی به جه ابزار و امکاناتی نیاز دارد. تمامی این ابزار و امکانات در یک مجموعه نرم افزار به نام فروشگاه ساز دیمارکت گنجانده شده است.

شما فقط با خرید یک نسخه از فروشگاه ساز دیمارکت ، می توانید فروشگاه اینترنتی خود را در کمتر از 1 ساعت راه اندازی کنید. تمامی امکانات مورد نیاز شما در بخش مدیریت شما وجود دارد. از جمله قابلیت های اصلی دیمارکت می توان به سرعتی بالا در اجرا ، مدیریتی یکپارچه و آسان به زبان فارسی ، قابلیت انعطاف بالا جهت نصب هرگونه ماژول و ... اشاره کرد.

فروشگاه ساز نرم افزاری است تحت وب ، که کلیه امکانات ، ماژول ها ، ابزارها و ... مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی را داراست. وظیفه اصلی این نرم افزار مدیریت فروشگاه شماست. به عنوان مثال شما می توانید یک فروشگاه ساز بر روی هاست خود نصب کنید و محصولات خود را با قیمت و توضیحات کامل در آن معرفی کنید . به این ترتیب فروشگاه ساز محصولات شما را در سایت نمایش می دهد و خریداران می توانند خرید خود را انجام دهند . همچنین فروشگاه ساز روند خرید و ثبت سفارش را نیز مدیریت و کنترل می کند.