نمونه کار : فناوران هیرکان

فناوران هیرکان

نام سایت : فناوران هیرکان

سیستم مدیریت محتوا : فریم ورک اختصاصی دیمارکت

نوع فعالیت : طراحی گرافیکی - استفاده از فریم ورک اختصاصی دیمارکت - راه اندازی سایت - مشاوره - خدمات میزبانی - طراحی قالب - نصب ماژول های اضافی

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فناوران هیرکان با هدف تولید و ساخت بسته های آموزشی رباتیک و برگزاری کلاس های رباتیک به صورت حضوری و غیر حضوری در سال 1395 تاسیس گردید.

این آموزشگاه در صدد مهارت آموزی به کودکان، دانش آموزان و دانشجویان میباشد و هدف نهایی را برای آموزش خود هدایت کار آموزان به سوی صنعت در نظر گرفته است. ما مفتخریم که به عنوان اولین آموزشگاه تخصصی رباتیک در شمال کشور پا به عرصه گذاشته ایم.

برنامه های آموزشی فناوران هیرکان از پیش‌دبستانی شروع و تا دانشگاه ادامه دارد. واحد آموزش فناوران هیرکان با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد، برای گروه های سنی مختلف،برنامه آموزشی متناسب با آن گروه مهیا نموده است.
 

نرم افزار فروشگاه ساز دیمارکت چیست؟

نرم افزاری است که توسط آن همه کارهای فروشگاه اعم از درج کالا ٬ مشاهده سفارشات ٬ خرید و فروش و ... انجام می شود. این نرم افزار توسط میهن سرویس از ابتدا تولید شده و به زبان فارسی است. همچنین آموزش کار با نرم افزار نیز به صورت حضوری یا تلفنی داده می شود.

به اشتراک بگذارید :
سایر نمونه کارها :