فروش و توسعه این نرم افزار  توسط میهن سرویس متوقف شده است.

 

هدف نرم افزار پیش روی شما افزایش سرعت و کارای استخرتان می باشد . با استفاده از این نرم افزار و امکانات آن می توان به صورت کامل و کاربردی ، فعالیت های روزمره و مدیریت یک استخر را به صورت آنلاین مدیریت نمود . از جمله مشخصات بارز و قابل ذکر این نرم افزار آنلاین بودن آن است . با استفاده از این ویژگی می توانید از تمامی نقاط ایران و جهان به نرم افزار استخر دسترسی داشته باشید . همین امر موجب کاهش هزینه های عمومی و نیروی انسانی می گردد . استفاده از فناوری روز در ساخت و تولید نرم افزار عامل دیگری است که موجب استفاده آسان از نرم افزار می شود .

استفاده از این نرم افزار بسیار ساده و روان است . در تولید این نرم افزار از آخرین روش های Usability (کاربردپذیری) استفاده شده است . به طور کلی این نرم افزار تحت وب و در محیط Browser (مرورگر) اجرا می شود . از این رو می توان از این نرم افزار در تمامی سیستم های عامل ، موبایل ، تبلت و ... استفاده کرد . این نرم افزار به صورت Cross Browser و Cross Platform طراحی شده است . برای اجرا و استفاده هم نیازی به سخت افزار خاصی نیست . پس از نصب نرم افزار در محیط مرورگر با تایپ آدرس برنامه قابل استفاده است .

همچنین اگر کامپیوتر سرور در محیط شبکه وجود داشته باشد ، امکان استفاده برای تمامی کامپیوتر های موجود در شبکه نیز وجود دارد . به علاوه اگر کامپیوتر سرور به اینترنت متصل شده باشد ، در تمامی نقاط دنیا ، امکان دسترسی به نرم افزار میسر است .

 

 

 

لیست امکانات نحوه خرید و ثبت سفارش

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار: