سرور اختصاصی Hetzner آلمان

سرورهای اختصاصی هتزنر با لوکیشن های آلمان و فنلاند

 

کلیه سرورهای اختصاصی ارایه شده در شرکت Hetzner مستقیما از دیتاسنتر بدون واسطه خریداری می شوند. از اینرو امکان دریافت پشتیبانی مستقیم از hetzner نیز وجود دارد. به علاوه مشتریان پس از یک ماه خرید میتوانند سرور را به پنل خودشان منتقل نمایند.

میهن سرویس این امکان را دارد تا هر یک از سرورهای اخصاصی شرکت هتزنر در دو کشور فنلاند و آلمان را برای مشتریان خود با کمترین قیمت تهیه کند. همچنین امکان راه اندازی اولیه ، کانفیگ سرور نصب سیستم عامل نیز توسط میهن سرویس امکانپذیر است. اگر در مورد سرور مورد نیاز خود نیاز به مشاوره دارید ، با پشتیبانی میهن سرویس تماس حاصل فرمایید.

 

    

hetzner آلمان hetzner آلمان hetzner آلمان

 

سرورهای اقتصادی 

سرورهای اختصاصی سری EX دیتاسنتر Hetzner سرور های اقتصادی این شرکت هستند که منابع و سخت افزار قدرتمند را در کنار هزینه های معقول و اقتصادی به مشتری پیشنهاد می دهند. 

 مشاهده پلن های سری EX

 

 

سرور با پردازنده AMD

سرورهای اختصاصی سری AX دیتاسنتر Hetzner سرور های با پردازنده AMD این شرکت هستند. که منابع و سخت افزار قدرتمند را در کنار هزینه های به مراتب بیشتر از سری EX به مشتری پیشنهاد می دهند.

مشاهده پلن های سری AX

 

 

سرور با پردازنده Xeon اینتل

سرورهای اختصاصی سری PX دیتاسنتر Hetzner با پردازنده Xeon اینتل این شرکت هستند. نیاز به قدرت پردازشی بالا و  کیفیت Hetzner را دارید ، سرورهای سری PX بهترین گزینه هستند.

مشاهده پلن های سری PX

 

 

   
hetzner آلمان    

 

سرور با مقدار Storage بالا

سرور های اختصاصی سری SX دیتاسنتر Hetzner سرور های با مقدار Storage بالا به جهت نگهداری اطلاعات هستند. این سری سرور ها دارای قدرت پردازشی کمتر در مقایسه با سری PX و AX ولی ظرفیت بیشتر هارد دیسک هستند.

مشاهده پلن های سری SX

    

 

 

  

 

 

 

سوالات بیشتری دارم.

شماره تماس خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم :

به اشتراک بگذارید :
dedicated serverسرور اختصاصیسرور اختصاصی هتزنرسرور اختصاصی hetznerسرور dedicated هتزنرdedicated server hetznerهتزنرhetznerسرور hetznerخرید سرور اختصاصی
سایر صفحات :