گواهینامه SSL رایگان

با خرید هاست اشتراکی از میهن سرویس ، گواهینامه SSL را رایگان دریافت کنید.

 

گوگل و سایر موتورهای جستجو ،‌ از سال گذشته سایت هایی که دارای گواهینامه SSL هستند و از https استفاده می کنند را در رتبه های بالاتری در نتایج جستجوی خود نمایش می دهند. به همین دلیل ، داشتن یک گواهینامه اس اس ال معتبر ، جزء ضروریات هر سایتی است. از آنجایی که هزینه خرید گواهینامه SSL معمولا زیاد است ، و این قیمت برای دامین های .ir به دلیل تحریم بودن چند برابر است ، میهن سرویس بر روی کلیه سرویس های میزبانی هاست اشتراکی خود ، گواهینامه SSL را به صورت رایگان ارایه می کند.

با خرید هر کدام از هاست های اشتراکی میهن سرویس ، این امکان را دارین تا از گواهینامه SSL به صورت رایگان استفاده کنید. کلیه گواهی های اس اس ال میهن سرویس معتبر بوده و نصب و راه اندازی آنها هم به صورت رایگان توسط میهن سرویس انجام می شود.

 

گواهینامه ssl رایگان

سرویس های هاست اشتراکی میهن سرویس که بر روی آنها ، گواهینامه SSL به صورت رایگان ارایه می شود

 

تفاوت گواهینامه اس اس ال رایگان و غیر رایگان :

گواهی SSL رایگان ، دارای پایین ترین ضریب امنیتی است و صرفا برای شروع کار و سایت های تازه تاسیس مناسب است. البته ، همین ضریب امنیتی پایین نیز امنیت انتقال اطلاعات را تضمین می کند. به علاوه ، امکان داشتن گواهی های DV و WildCard در SSL رایگان ممکن نیست. همچنین ممکن است در برخی از سیستم ها (مثل : Blackberry, Nintendo و ... ) گواهی رایگان به درستی عمل نکند. به همین دلیل ، در صورتی که کسب و کاری مهم راه اندازی می کنید و نیاز به داشتن گواهی های DV و ... دارید ،‌ بهترین گزینه خرید یک گواهی SSL معتبر است.

 

به اشتراک بگذارید :
sslگواهینامه اس اس الگواهینامه sslگواهی sslخرید sslخرید اس اس الssl certificateاس اس ال رایگانssl رایگانfree sslخرید ssl certificateخرید گواهینامه sslگواهینامه ssl رایگانخرید گواهینامهفروش sslگواهینامه امنیتی sslگواهی نامه اس اس الدامین های irاس اس الاس ال ال
سایر صفحات :