گواهینامه ssl

پس از راه اندازی وب سایت ، پورتال و فروشگاه اینترنتی ، امنیت مهمترین نیاز محسوب میشود. اولین و مهم ترین گام در مسیر تامین امنیت تبادل اطلاعات در اینترنت ، استفاده از گواهی اس اس ال یا SSL Cetificate در هاست یا سرور اختصاصی می‌باشد. این گواهینامه امنیتی با رمزنگاری اطلاعات در حال انتقال ، امکان هرگونه سوء استفاده را به حداقل می رساند.

SSL یا Secure socket Layer یک لایه امنیتی است که از طریق رمزنگاری امنیت لازم را جهت تبادل اطلاعات میان سرویس دهنده (سایت) و سرویس گیرنده (Client) تامین می نماید و بدین ترتیب امکان مداخله و سو استفاده بر روی داده های در حال انتقال را محدود می نماید.

با توجه به اهمیت بسیار زیاد گواهینامه SSL جهت تامین امنیت و تایید هویت سایت ها و فروشگاه های اینترنتی و همچنین به جهت اینکه امنیت یکی از اولویت‌های مهم گوگل است و به‌ زودی گواهی SSL یکی از عوامل اصلی بالا رفتن رنکینگ سایت‌ها در این موتور جستجو خواهد شد ، میهن سرویس علاوه بر پلن های گواهینامه SSL خود که شامل انواع مختلف SSL ها ، با شرایط و امکانات متفاوت هستند ، آن را بر روی تمامی هاست های اشتراکی خود به صورت رایگان نیز ارایه میدهد.

 

گواهینامه ssl     گواهینامه ssl

 

به اشتراک بگذارید :
sslگواهینامه اس اس الگواهینامه sslگواهی sslخرید sslخرید اس اس الssl certificateاس اس ال رایگانssl رایگانfree sslخرید ssl certificateخرید گواهینامه sslگواهینامه ssl رایگانخرید گواهینامهفروش sslگواهینامه امنیتی sslگواهی نامه اس اس الدامین های ir
سایر صفحات :