پیامک خدماتی

پیامک خدماتی

همانطور که اطلاع دارید ، در صورتی که مشتری شما دریافت SMS های تبلیغاتی را غیرفعال کرده باشد ، امکان دریافت پیامک های ثبت سفارش یا اطلاع رسانی را از فروشگاه شما نخواهد داشت. برای رفع این مشکل ، مدیران سایت ها و فروشگاه ها باید "قرارداد خط خدماتی" را با مخابرات ببندند. عقد این قرارداد نیاز به شرکت ثبت شده ، سفته 30 میلیونی ، قرارداد جداگانه با مخابرات ، قرارداد جداگانه با اپراتور ارسال و صرف حدود 6 ماه زمان و هزینه ای بالا دارد.

حال ، میهن سرویس با راه اندازی سامانه DC خود این مشکل را رفع کرده است. شما می توانید با عضویت در سیستم DC میهن سرویس ، SMS های ارسالی فروشگاه خود را به حالت خدماتی تبدیل کنید. در این صورت ، تمامی SMS های ارسالی از فروشگاه شما (مانند ثبت سفارش ، تغییر وضعیت سفارش ، عضویت و …) به تمامی شماره های موبایل در ایران با سرعت بسیار بالاتر از حالت عادی SMS های اینترنتی ارسال می شوند.

ارسال پیامک خدماتی به این معناست که حتی اگر دریافت کننده SMS دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده باشد ، باز هم امکان ارسال پیامک وجود داشته باشد. این نوع ارسال مناسب شرکت ها یا سایت هایی است که نیاز به ارسال پیامک های اطلاع رسانی (notification) یا پیامک های تایید و اعتبارسنجی (verification) دارند.

عضویت در این سیستم رایگان بوده و نیاز به هیچگونه قرارداد یا صرف زمان و یا دادن سفته ندارد. برای استفاده از این سیستم باید یکی از پلن های ارسال پیامک زیر را از میهن سرویس خریداری کنید :

 

 رایگانبرنزینقره ایطلاییالماسویژه دیمارکت
محدودیت ارسال10306010030060
قیمت sms فارسی150 تومان100 تومان80 تومان60 تومان54 تومان70 تومان
قیمت sms انگلیسی160 تومان150 تومان140 تومان130 تومان120 تومان140 تومان
پشتیبانی 24 ساعته
 
 
 
 
 
 
دسترسی API
 
 
 
 
 
 
قیمت - تومان

رایگان

250.000 - یکبار

500.000 - یکبار

750.000 - یکبار

1.250.000 - یکبار

250.000 - یکبار

 لطفا از طریق تیکت یا تماس تلفنی برای خرید اقدام نمایید

 

به صورت پیشفرض پلن رایگان برای همه کاربران فعال می شود. ولی در صورت خرید پلن های فوق ، هزینه های ارسال پیامک شما کاهش می یابد. به علاوه ، هر پلن محدودیت ارسال در ساعت دارد. اگر  دارای فروشگاهی هستید که ثبت سفارش زیادی در روز دارید ، باید پلن های بالاتر را خریداری کنید. مثلا ، در صورت خرید پلن طلایی ، میتوانید در هر ساعت نهایتا 100 پیامک خدماتی ارسال کنید.

کلیه مراحل راه اندازی و موارد فنی توسط میهن سرویس برای دارندگان فروشگاه ساز دیمارکت به صورت رایگان انجام می شود.

 

به اشتراک بگذارید :
smsارسال smsارسال پیامکارسال پیامک خدماتیپیامک خدماتیsms خدماتیاس ام اس خدماتیاس ام اس تبلیغاتیارسال اس ام اسارسال خدماتیsend smsnotificationverificationاس ام اس وریفایsms وریفایپیام کوتاهارسال پیام کوتاه
سایر صفحات :