هاست وردپرس

هاست های وردپرس میهن سرویس ،‌ برای استفاده از نرم افزار wordpress بهینه سازی شده اند. در این هاست ها منابع و تنظیمات سرور به صورتی بهینه سازی و تنظیم شده است که بیشترین هماهنگی را با نرم افزار وردپرس داشته باشند. کلیه هاست های اشتراکی وردپرس میهن سرویس ،‌ به صورت آنی تحویل داده می شوند. میهن سرویس برای حفظ امنیت اطلاعات شما ،‌ گواهینامه SSL را نیز به صورت رایگان بر روی هاست وردپرس ارایه می کند.

نصب و راه اندازی وردپرس بر روی این هاست ها به صورت خودکار قابل انجام است. البته در صورت تمایل شما ،‌ نصب و راه اندازی به صورت رایگان توسط میهن سرویس نیز قابل انجام است.

 

هاست وردپرس    هاست وردپرس

 

ویژگی های هاست وردپرس میهن سرویس :

1- تحویل آنی

2- گواهینامه SSL رایگان حتی برای دامین های ir

3- آپتایم بالا

4- سرعت دسترسی 1Gbps

5- پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته فنی و آموزشی توسط میهن سرویس

6- امکان انتخاب نسخه PHP توسط کاربر

7- امنیت بالا و وجود منابع آموزشی

8- نصب رایگان و خودکار وردپرس

 

هاست های وردپرس ایران میهن سرویس در بهترین دیتاسنتر های ایران میزبانی می شوند همچنین از کنترل پنل cPanel استفاده می شود. ما برای هاست های آلمان نیز از کنترل پنل cPanel استفاده می کنیم. به علاوه سرور های هاست وردپرس میهن سرویس در آلمان ،‌ در دیتاسنتر hetzner میزبانی می شوند.

به اشتراک بگذارید :
هاستخرید هاستفروش هاستثبت دامینhostمیزبانی وبهاست وردپرسهاست وردپرس آلمانهاست وردپرس ایرانهاست آلمانهاست ایرانوردپرسwordpressخرید هاست وردپرسوردپرس آلمانوردپرس ایرانفروش هاست وردپرسوردپرس آلمانوردپرس ایراندایرکت ادمیننصب وردپرس
سایر صفحات :