هاست میزبانی فایل

سرویس های میزبانی فایل میهن سرویس ، مناسب برای نگهداری فایل ها و اطلاعات شما هستند. در صورتی که سایت دانلود دارید ، یا سایتی دارید که نیاز به ترافیک زیاد و حجم زیاد برای نگهداری فایل هایتان دارد ،‌ هاست میزبانی فایل بهترین گزینه برای شماست. و یا اگر سایتی دارید و نیاز به فضایی جهت نگهداری نسخه های پشتیبان و بکاپ خود دارید ،‌ می توانید از هاست میزبانی فایل استفاده کنید.
در تمامی این هاست ها امکان ایجاد دسترسی FTP و HTTP وجود دارد. به علاوه این هاست ها از PHP نیز پشتیبانی می کنند. در کلیه هاست های میزبانی فایل میهن سرویس ، گواهینامه SSL نیز به صورت رایگان ارایه می شود.

 

هاست میزبانی فایل      هاست میزبانی فایل

 

ویژگی های هاست لینوکس میهن سرویس :

1- تحویل آنی

2- گواهینامه SSL رایگان حتی برای دامین های  ir

3- آپتایم بالا

4- سرعت دسترسی 1Gbps

5- پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته فنی و آموزشی توسط میهن سرویس

6- امکان انتخاب نسخه PHP توسط کاربر

7- امنیت بالا و وجود منابع آموزشی

 

هاست های میزبانی فایل ایران میهن سرویس در بهترین دیتاسنتر های ایران میزبانی می شوند همچنین از کنترل پنل cPanel استفاده می شود. ما برای هاست های آلمان نیز از کنترل پنل cPanel استفاده می کنیم. به علاوه سرور های هاست اشتراکی میهن سرویس در آلمان ، در دیتاسنتر hetzner میزبانی می شوند.

به اشتراک بگذارید :
هاستخرید هاستفروش هاستثبت دامینhostمیزبانی وبهاست میزبانی فایلهاست میزبانی فایل ایرانهاست میزبانی فایل آلمانمیزبانی فایلهاست ایرانهاست آلمانخرید هاست میزبانی فایلخرید میزبانی فایلfile hostingهاست بکاپهاست حجم بالا
سایر صفحات :