هاست لینوکس سازمانی

هاست لینوکس سازمانی میهن سرویس ، برای شرکت ها و سازمان های بزرگ که دارای اطلاعات حساس و محرمانه هستند ، مناسب است. این سرویس ها دارای منابع cpu و ram بیشتر به نسبت سایر سرویس های هاست اشتراکی هستند. در میهن سرویس شما امکان انتخاب موقعیت سرور هاست سازمانی خود را نیز دارید. در حال حاظر میهن سرویس علاوه بر سرویس های ایران ، امکان ارایه هاست سازمانی در آلمان را نیز دارد. استفاده از آپلینک 1Gbps و بهره مندی از سخت افزار قدرتمند و به روز ، امکان ارایه آپتایم بالا در این سرویس ها را به وجود می آورد.

به علاوه ، به جهت حفظ امنیت اطلاعات مشتریان شما ، میهن سرویس بر روی کلیه پلن های میزبانی وب خود گواهینامه SSL را به صورت رایگان ارایه می کند. همچنین امکان تعیین نسخه PHP توسط شما نیز وجود دارد.

 

هاست لینوکس سازمانی    هاست لینوکس سازمانی

 

ویژگی های هاست لینوکس سازمانی میهن سرویس :

1- تحویل آنی

2- گواهینامه SSL رایگان حتی برای دامین های ir

3- آپتایم بالا

4- سرعت دسترسی 1Gbps

5- پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته فنی و آموزشی توسط میهن سرویس

6- امکان انتخاب نسخه PHP توسط کاربر

7- امنیت بالا و وجود منابع آموزشی

 

هاست های لینوکس ایران میهن سرویس در بهترین دیتاسنتر های ایران میزبانی می شوند همچنین از کنترل پنل دایرکت ادمین استفاده می شود. ما برای هاست های آلمان نیز از کنترل پنل Plesk استفاده می کنیم. به علاوه سرور های هاست اشتراکی میهن سرویس در آلمان ، در دیتاسنتر hetzner میزبانی می شوند.

 

به اشتراک بگذارید :
هاستخرید هاستفروش هاستثبت دامینhostمیزبانی وبهاست لینوکس سازمانی آلمانهاست لینوکس سازمانی ایرانهاست لینوکس سازمانیلینوکس سازمانیگواهینامه sslسرور آلمانلینوکس سازمانی آلمانلینوکس سازمانی ایرانلینوکس ایرانلینوکس آلمانlinux
سایر صفحات :