میزبانی وب و خرید هاست

کلیه پلن های میزبانی وب و هاست میهن سرویس ٬ شامل بهترین و آپدیت ترین نسخه های نرم افزاری و همچنین بهترین سخت افزارها و در معتبر ترین دیتاسنترها میباشند. این سرویس ها به صورت آنی و خودکار طی 24 ساعت تحویل داده می شوند. و دارای پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته میهن سرویس میباشند.

به علاوه ٬ میهن سرویس بر روی کلیه پنل های میزبانی وب خود (حتی برای دامین های IR) ٬ گواهینامه ssl را به صورت رایگان ارایه می کند.

 

هاست لینوکس

هاست لینوکس میهن سرویس بر روی قدرتمند ترین سرور ها با بالاترین میزان uptime قرار دارد. ضمن اینکه بهترین سرور ها برای پشتیبانی از سایت های طراحی شده به زبان PHP و دیتابیس MySQL سرورهای لینوکسی هستند.

 

هاست     هاست   

 

هاست وردپرس

هاست های وردپرس میهن سرویس ،‌ برای استفاده از نرم افزار wordpress بهینه سازی شده اند. در این هاست ها منابع و تنظیمات سرور به صورتی بهینه سازی و تنظیم شده است که بیشترین هماهنگی را با نرم افزار وردپرس داشته باشند.

 

هاست     هاست

 

 

هاست جوملا

تمامی سرویس های میزبانی وب joomla میهن سرویس بر روی بهترین سخت افزار ها میزبانی می شوند و دارای آپلینک 1Gbps هستند. به علاوه ، امکان نصب خودکار و رایگان نرم افزار جوملا نیز وجود دارد.

 

هاست     هاست

 

 

هاست میزبانی فایل

مناسب برای نگهداری فایل ها و اطلاعات شما هستند. در صورتی که سایت دانلود دارید ، یا سایتی دارید که نیاز به ترافیک زیاد و حجم زیاد برای نگهداری فایل هایتان دارد ،‌ هاست میزبانی فایل بهترین گزینه برای شماست.

 

هاست     هاست

 

 

نمایندگی هاست لینوکس

هاست ریسلر میهن سرویس ،‌ به شما این امکان را میدهد که به دیگران هاست بفروشید. در واقع شما با خرید یکی از سرویس های ریسلری میهن سرویس می توانید ، پلن های خود را تعریف کنید و با قیمت دلخواه هاست را به دیگران بفروشید.

 

هاست     هاست

 

 

 

سوالات بیشتری دارم.

شماره تماس خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم :

 

به اشتراک بگذارید :
هاستخرید هاستفروش هاستثبت دامینhostمیزبانی وبخرید هاست ایرانخرید هاست آلمانهاست آلمانهاست لینوکسهاست ویندوز ایرانهاست لینوکس ایرانتحویل آنی هاستثبت دامین رایگانssl رایگانfree domainweb hosting
سایر صفحات :