نمایندگی لینوکس

هاست ریسلر میهن سرویس ،‌ به شما این امکان را میدهد که به دیگران هاست بفروشید. در واقع شما با خرید یکی از سرویس های ریسلری میهن سرویس می توانید ، پلن های خود را تعریف کنید و با قیمت دلخواه هاست را به دیگران بفروشید. میهن سرویس این خدمات را برای سرورهای ایران و آلمان خود ارایه می کند. در نمایندگی هاست ، همه امور فنی بر عهده میهن سرویس است و شما فقط باید به فروش خود تمرکز کنید. ریسلر لینوکس میهن سرویس توسط کنترل پنل سی پنل مدیریت می شود.
در تمام پلن ها تعریف کاربر نامحدود است. حتی شما میتوانید بیشتر از منابعی که خریداری کرده اید به فروش برسانید. همچنین سرویس نمایندگی هاست یا ریسلری برای کسانی که قصد ارایه خدمات میزبانی وب و یا به هر دلیل قصد میزبانی تعداد زیادی وب سایت را دارند مناسب می باشد.

 

نمایندگی لینوکس     نمایندگی لینوکس

 

ویژگی های هاست وردپرس میهن سرویس :

1- تحویل آنی

2- گواهینامه SSL رایگان حتی برای دامین های ir

3- آپتایم بالا

4- سرعت دسترسی 1Gbps

5- پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته فنی و آموزشی توسط میهن سرویس

6- امکان انتخاب نسخه PHP توسط کاربر

7- امنیت بالا و وجود منابع آموزشی

 

نمایندگی لینوکس ایران میهن سرویس در بهترین دیتاسنتر های ایران میزبانی می شوند همچنین از کنترل پنل سی پنل استفاده می شود. ما برای نمایندگی لینوکس های آلمان نیز از کنترل پنل سی پنل استفاده می کنیم. به علاوه سرور های هاست میهن سرویس در آلمان ، در دیتاسنتر hetzner میزبانی می شوند.

 

به اشتراک بگذارید :
نمایندگی ریسلر هاست لینوکس آلماننمایندگی ریسلر هاست لینوکس ایراننمایندگی ریسلرفروش هاستفروش هاست لینوکس آلمانفروش هاست لینوکس ایراننمایندگی فروش هاست لینوکس آلمانresellerهاست دایرکت ادمینسرور آلمانهاست لینوکسخرید هاستنمایندگی لینوکسنمایندگی هاستریسلرهاست لینوکسlinux host
سایر صفحات :