معرفی میهن سرویس

گروه دیجیتک در سال 86 با هدف ارایه خدمات تحت وب و با تمرکز بر طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی پایه گذاری شد. از همان روزهای اول ، طراحی و ایجاد یک نرم افزار فروشگاه ساز آغاز شد و در 11 تیرماه 1387 اولین نسخه از فروشگاه ساز دیمارکت ، رونمایی شد. با توجه به اسقبال گسترده از دیمارکت یک ، در شهریور همان سال ، آغاز طراحی و توسعه دیمارکت نسخه دوم آغاز شد. و در شهریور سال 1388 دیمارکت نسخه دوم که تا آن زمان بهترین نرم افزار فروشگاه ساز اینترنتی در ایران بود برای استفاده عموم منتشر شد. نسخه دوم دیمارکت نقطه عطفی در فعالیت گروه دیجیتک به شمار می رفت. این نسخه ، با همکاری کاربران عزیزمان ، آنقدر پیشرفت کرد که امروزه یکی از بهترین نرم افزارهای فروشگاه ساز در ایران است که می تواند تمام نیاز های کاربران در زمینه فروشگاه اینترنتی را بر طرف سازد. همچنین لازم به توضیح است که پروژه های ساخته شده توسط دیمارکتی ها ، تماما ایرانی بوده و به دست جوانان فعال و پرنشاط و با انگیزه ایرانی ساخته و توسعه داده می شود.

در خرداد 1389 ، شرکت اندیشه سازان فناوری نرم افزارهای رایانه ای – به شماره ثبت 1138 – ثبت شد و برند دیمارکت را برای خود برگزید ، تا فعالیت های ما ، قانونی و تحت عنوان یک شرکت فعال در وب پیگیری شود. از این پس ، فعالیت های ما گسترش یافت و امروز سبد محصولات و خدمات ما شامل : فروشگاه ساز ، نرم افزارهای اتوماسیون ، خدمات پیامک ، میزبانی وب ، ارایه راه حل های جامع برای ایجاد سرویس های تحت وب و ... میباشد.

همچنین در خرداد ۱۳۹۶ جهت توسعه فعالیت ها و گسترش خدمات شرکت توسعه ابزارهای رایانه ای فرداد جهان به شماره ثبت ۱۲۱۳۵ ثبت شد و تحت برند میهن سرویس فعالیت های جدید خود را آغاز کرد. همچنین دیمارکت به عنوان یکی از محصولات این شرکت شناخته میشود.

در شهریور 1401 ، نام ثبتی شرکت از توسعه ابزارهای رایانه ای فرداد جهان به میزبانی مهر فرداد تغییر کرد.

 

 

معرفی میهن سرویس

 

به اشتراک بگذارید :
گروه دیجیتکدیجیتکمیهن سرویسایجاد فروشگاهطراحی نرم افزار فروشگاهفروشگاه سازفروشگاه اینترنتیفروشگاه ساز دیمارکتطراحی و توسعه دیمارکتفروشگاه ساز اینترنتیفروشگاه ساز ایرانیدیمارکتخدمات پیامکمیزبانی وبتوسعه ابزارهای رایانه ای فرداد جهانفرداد جهانمیهن سرویسشرکت میهنشرکت سرویس میهنشرکت میهن سرویسمیزبانی مهر فرداد
سایر صفحات :