مزایای تبلیغ در گوگل در مقایسه با انواع روش های تبلیغاتی دیگر

مزایای تبلیغ در گوگل در مقایسه با انواع روش های تبلیغاتی دیگر

ادوردز -Adwords- سیستم تبلیغاتی گوگل است. با ادوردز می توانید به راحتی و به سرعت تبلیغات کالا ، خدمات و یا اطلاعات خود را ایجاد کرده و آن را به تمامی افرادی که به دنبال محصول و یا خدمات شما می گردند ، نمایش دهید. تبلیغات ساخته شده توسط خودتان را می توانید در صفحات نمایش جستجوی گوگل و یا شبکه بزرگ تبلیغاتی گوگل نمایش دهید. به عبارت دیگر ، گوگل ادوردز ابزاری است برای نمایش تبلیغات شما فقط برای افرادی که در جستجوی آن هستند زمانی که جستجو کننده یکی از کلمات کلیدی شما را جستجو می کند در صفحات نمایش جستجوی گوگل ، تبلیغات گوگلی (Google Adwords) شما متمایز از رقبا نمایش داده می شود. با این روش تبلیغات شما فقط برای کسانی نشان داده می شود که به دنبال محصولات و یا خدمات شما می باشند. مثلا اگر کاربری عبارت “نرم افزار حسابداری” را در قسمت جستجوی گوگل وارد کند گوگل نتایج متعددی که مرتبط با نرم افزار حسابداری است را در صفحه نتایج جستجو به کاربر نمایش می دهد. گوگل علاوه بر این نتایج در قسمت بالای صفحه (بالاتر از نتایج جستجوی معمولی در نوار زرد رنگ و متمایز) تبلیغات ادوردز را نمایش می دهد. می توانید برای هر گروه از محصولات خود ، متنهای تبلیغاتی متنوع و گروه های مختلفی از واژه های کلیدی مرتبط را انتخاب کنید. زمان نمایش ، منطقه جغرافیایی نمایش و بودجه روزانه ، پرداخت برای هر کلیکی که بر روی آگهی شما می شود و تمامی این فاکتورها قابل تعیین و ویرایش هستند.

 1. در روش های معمول تبليغ مثلا بیلبورد ، روزنامه ، تلوزيون و تمام روش های مشابه ديگر ، شما يکجا و بدون در نظر داشتن ميزان سود مجبور به پرداخت هزينه می باشد اما در Google Adwords شما فقط به ازای کاربرانی که به دنبال محصول و يا خدمات شما می گردند هزينه پرداخت می نماييد.

2. هزينه تبليغ در گوگل بسيار جزئی و در حد 1 سنت به ازای هر کلیک مرتبط می باشد در صورتی که در روش های معمول شما بايد ميليون ها تومان هزينه نماييد تا بتوانيد تعداد مشتری جذب نماييد.

3. در تبليغ در گوگل مدت نمايش تبليغ و تعداد نمايش آن کاملا رايگان بوده و تنها به ازای کليک و ورود کاربر شما پرداخت خواهيد نمود.

4. در سيستم گوگل عملا امکان تقلب و انجام تعداد زيادی کليک بر روي تبليغ وجود ندارد و شما تنها به ازای کاربر مرتبط و مناسب هزينه پرداخت می نماييد به عبارتی: مهمترين امتياز اين نوع تبليغ اين است که شما مستقيما با کسانی مخاطب خواهيد بود که واقعا ميتوانند مشتری و يا کاربر شما باشند.

5. امکان تعيين کشور محل نمايش تبليغ و يا زبان کاربر در اين روش تبليغاتی وجود دارد.

6. سیاست بازگشت سرمايه ، در تبليغ در گوگل ، سياست اصلی بازگشت سرمايه و سود می باشد ، به این صورت که ،  هنگامی که شما ، مثلا مبلغ 100.000 تومان هزينه نموديد ، حتما بايد بيش از اين مقدار سود داشته باشيد.

7. سيستم تبليغ در گوگل در حال حاضر بزرگترين سيستم تبليغاتی جهان می باشد و در ايران نيز طی يک سال گذشته بسيار گسترش يافته است.

8. بيش از 80 درصد کاربران اينترنت در ايران و جهان از موتور جستجوی گوگل استفاده می نمايند.

 

 

مزایای تبلیغ در گوگل در مقایسه با انواع روش های تبلیغاتی دیگرمزایای تبلیغ در گوگل در مقایسه با انواع روش های تبلیغاتی دیگرمزایای تبلیغ در گوگل در مقایسه با انواع روش های تبلیغاتی دیگرمزایای تبلیغ در گوگل در مقایسه با انواع روش های تبلیغاتی دیگر
قوانین گوگل ادوردزتبلیغ در گوگل ادوردزامکانات گوگل ادوردزتفاوت با جستجو رایگان

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
گوگلتبلیغات در گوگلتبلیغ در گوگلتبلیغات گوگلتبلیغ گوگلتبلیغات کلیکی گوگلآگهی گوگلگوگل ادوردزتبلیغات در صفحه اول گوگلهزینه تبلیغات در گوگلآگهی در گوگلتبلیغات کلیکی در گوگلآگهی های گوگلهزینه تبلیغات اینترنتیadwords googlegoogleadwordgoogle ad wordadd words googleadwords on googleadwords in googlegoogle
سایر صفحات :