لیست امکانات فروشگاه ساز دیمارکت

لیست امکانات فروشگاه ساز دیمارکت

بر پایه نیاز های روز کاربران و همچنین نیاز های روی بازار فروشگاه های اینترنتی و اسکریپت های فروشگاه ساز ، امکانات فروشگاه ساز دیمارکت طراحی و تولید گردیده است. فروشگاه ساز دیمارکت به گونه ای طراحی شده تا با حذف امکانات اضافی و غیر قابل استفاده و جایگزین کردن آن با امکاناتی که واقعا نیاز کاربران باشد ، توانسته بهترین مجموعه قابلیت ها را گرد هم جمع آوری کند. از آنجایی که فروشگاه ساز دیمارکت به عنوان اولین فروشگاه ساز بومی ایران ، تماما توسط متخصصین داخلی طراحی و تولید شده ، بر اساس نیازهای ایران و فروشگاه های ایران ساخته شده است. بنابراین قابل مقایسه با رقبای خارجی خود نخواهد بود. بدین منظور ، به جهت هماهنگی بیشتر با سرویس های پرداخت ، سرویس های پست ، نیاز مشتریان و ... در داخل کشور و در نهایت حمایت از تولید و سرمایه ایرانی ، پیشنهاد می شود از فروشگاه ساز دیمارکت استفاده نمایید.

لیست امکانات فروشگاه ساز دیمارکت به تفکیک بخش های آن در زیر جمع آوری گردیده است. بدیهی است با بروزرسانی های مستمر و دوره ای ، امکانات بیشتری به آن اضافه خواهد شد. از جمله خصوصیات دیگر فروشگاه ساز دیمارکت می توان به امکان ارایه پیشنهاد توسط کاربران جهت افزودن آپشن و یا گزینه جدیدی در آن اشاره کرد.

 

امکانات بخش مدیریتامکانات بخش مدیریت فروشگاه ساز دیمارکت
امکانات بخش بازدیدکنندهامکانات بخش بازدیدکننده فروشگاه ساز دیمارکت
امکانات بخش کاربرانامکانات بخش کاربران فروشگاه ساز دیمارکت
امکانات بخش محصولات ، گروه ها و ثبت سفارشامکانات بخش محصولات ، گروه ها و ثبت سفارش فروشگاه ساز دیمارکت

 

به اشتراک بگذارید :
فروشگاه سازفروشگاهفروشگاه اینترنتیفروشگاه آنلاینراه اندازی فروشگاه اینترنتیامکاناتلیست امکاناتثبت سفارشامکانات بخش مدیریتفروشگاه ساز دیمارکتامکانات و نسخه هالیست نسخه هابخش محصولاتبخش مدیریت فروشگاهراه اندازی فروشگاه
سایر صفحات :