لایسنس ioncube

لایسنس ioncube

یکی از مشکلات اصلی برنامه نویسان PHP محافظت از کدهای برنامه نویسی شده آنهاست. در واقع برنامه های نوشته شده به زبان PHP به دلیل open source بودن ٬ بعد از فروش توسط هر شخصی قابل مشاهده و ویرایش هستند. برای رفع این مشکل نیاز است تا کدهای PHP را رمزنگاری کنیم. یکی از بهترین نرم افزار های رمزنگاری PHP ٬ نرم افزار ionCube است.

این نرم افزار علاوه بر رمزنگاری کدهای PHP می تواند سرعت اجرای صفحات را نیز مقداری افزایش دهد. در صورتی که کد PHP خود را با ionCube رمزنگاری کنید ٬ هیچکس غیر خود شما نمی تواند به سورس برنامه شما دسترسی داشته باشد. این ابزار از تکنیک کامپایل کردن بایت کد ها (compiling the bytecode) برای کدگذاری استفاده میکند و در نتیجه کد اصلی (source code) حذف شده و زمان اجرا (runtime) کاهش می یابد.

برای اجرای برنامه های رمزگذاری شده با ionCube نیاز به نصب ionCube Loader در سمت سرور میباشد. نصب ionCube Loader ها رایگان است و معمولا بر روی همه سرور های استاندارد نصب شده است. سرویس های میزبانی وب میهن سرویس نیز از ionCube پشتیبانی می کنند.

 

 

 BasicProCerberusPro CICerberus CI
لایسنس مادام العمر
 
 
 
 
 
تعداد لایسنس11122
Compiled Code Encoding
 
 
 
 
 
MAC Address based licensing
 
 
 
 
 
Access to upgrades and support
 
 
 
 
 
Licensing Features
 
 
 
 
 
Available Encoder Platforms

Windows - macOS

Linux - FreeBSD

Windows - macOS

Linux - FreeBSD

Windows - macOS

Linux - FreeBSD

Linux - FreeBSDLinux - FreeBSD
پشتیبانی 24 ساعته
 
 
 
 
 
قیمت - تومان

15.323.000

23.023.000

30.723.000

29.876.000

39.886.000

 سفارشسفارشسفارشسفارشسفارش

 

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار ionCube PHP Encoder :

  •  رمز نگاری سورس وب سایت و جلوگیری از کپی کردن آن
  •  ایجاد لایسنس برای سورس کد و مجوز استفاده تنها با وجود لایسنس
  •  قفل نمودن سورس کد جهت اجرا فقط بر روی یک دامنه مثلاً فقط بر روی: www.mydomain.com
  •  اعمال محدود زمان برای اجرای برنامه (trial version)، مثلاً برای مدت 3 ماه
  • و ...

 

ionCube علاوه بر رمزنگاری فایل های سورس پی اچ پی ٬ به شما اجازه محدود سازی اجرای کدها را نیز می دهد. به صورتی که شما می توانید تعیین کنید نرم افزار شما فقط بر روی یک آدرس دامین خاص و یا IP خاص اجرا شود. همچنین میتوانید محدودیت زمانی برای اجرای فایل های PHP نیز تعیین کنید. ionCube از کلید های خارجی و dynamic هم پشتیبانی می کند.

در زمان خرید ionCube باید مشخص کنید نرم افزار را برای چه سیستم عاملی نیاز دارید. این موضوع ارتباطی با محیط اجرای برنامه شما ندارد. در واقع شما در صورت خرید نسخه ویندوز ٬ می توانید سورس های کدگذاری شده خود را هم بر روی لینوکس و هم بر روی ویندوز اجرا کنید.

 

 

 

سوالات بیشتری دارم.

شماره تماس خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم :

 

به اشتراک بگذارید :
لایسنسخریدلایسنس فروشلایسنس licensebuy licenseلایسنس دایرکت ادمینلایسنس directadminلایسنس کنترل پنل وبکنترل پنل وب directadminخرید لایسنس ioncubeلایسنس ioncubeioncubeرمزنگاریمحافظت از سورسکدگذاری فایل های phpخرید ioncubeرمزنگاری فایل های phpیونکیوبیون کیوبپی اچ پی
سایر صفحات :