لایسنس cpanel

لایسنس cpanel

سی پنل یکی از قوی ترین و بهترین کنترل پنل های هاستینگ موجود برای سرورهای لینوکس می باشد. کاربران با استفاده از این نرم افزار می توانند تمام امکانات سایت خود را از جمله ایمیلها ، بانکهای اطلاعاتی ، FTP ، آمار و … مدیریت نمایند. سی پنل را می توان بهترین و مشهور ترین کنترل پنل در دنیای میزبانی دانست ، دلیل محبوبیت این کنترل پنل تنها امکانات آن نیست بلکه رابط گرافیکی کاربر پسند و پشتیبانی خوب و … از دیگر ویژگی های آن می باشد.

در سی پنل هاستینگ امکان ادغام مدل هایی مانند Fantastico De Luxe که اسکریپت نصب خودکار دارند ، وجود دارد و بدین ترتیب وب اپلیکیشن هایی مانند جوملا، وردپرس ، دروپال و بسیاری دیگر به طور خودکار روی سایت نصب می شوند. همچنین می توان اپلیکیشن های ساخت وب سایت مانند RVSiteBuilder و SiteReptile را نیز ادغام کرد. این یک مزیت عالی برای سی پنل هاستینگ به شمار می رود زیرا با کمک این مدل ها افراد می توانند در عرض چند دقیقه وب سایت یا وبلاگی را راه اندازی کنند.

 

 
 AdminProPremier
تعداد اکانت530100*
نصب رایگان
 
 
 
پشتیبانی 24 ساعته
 
 
 
قیمت

924.000

تومان - ماهیانه

1.344.000

تومان - ماهیانه

2.016.000

تومان - ماهیانه

 سفارشسفارشسفارش

*به ازای هر اکانت بالاتر از 100 عدد .... تومان به مبلغ سفارش افزوده میشود.

 

 

سوالات بیشتری دارم.

شماره تماس خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم :

 

به اشتراک بگذارید :
لایسنسخرید لایسنسفروش لایسنسlicensebuy licenseلایسنس directadminخرید لایسنس دایرکت ادمینفروش لایسنس دایرکت ادمینخرید لایسنس cpanelخرید لایسنسسی پنللایسنس control panelلایسنس cpanelلایسنس vps برای cpanelلایسنس dedicated serverdedicated server vps sitereptileلینوکس سی پنل cpanel
سایر صفحات :