لایسنس cloudlinux

لایسنس cloudlinux

CloudLinux یکی از سیستم عامل های قدرتمندی هست که روی سرور شما نصب می شود.
از مزایای سیستم عامل کلود لینوکس افزایش امنیت سرور و همچنین بالا بردن پایداری آن میباشد و دارای امکاناتی چون امکان انتخاب نسخه php توسط کاربر می باشد. یک کلود لینوکس ، پلت فرم پیشرفته برای دسترسی چندگانه بر پایه لینوکس می‌باشد. این سیستم عامل پایداری سرور ، گنجایش و امنیت سرور را با جداسازی هر یوزر بهبود بخشیده و به هر کدام منابع تعیین شده‌ای از سرور را اختصاص می‌دهد.
این سیستم عامل با استفاده بهینه تر از منابع سرور شامل CPU و RAM باعث آسان تر شدن مدیریت سرور خواهد شد و با کنترل مصرف یوزرها از اینکه سرور بطور کامل از دسترس خارج شود ، جلوگیری خواهد کرد. با این شرایط ، محیطی شبیه یک سرور مجازی به جای یک هاست اشتراکی فراهم می‌گردد.

 

 

 

  CloudLinux OS
نصب رایگان
 
پشتیبانی ۲۴ ساعته
 
قیمت

224.000

تومان - ماهیانه

2.688.000

تومان - سالیانه

  سفارش

 


دیگر به این موضوع که ممکن است سرور در جرقه های مصرف بسیار بالای کاربران از دسترس خارج شود عادت می کردیم و شاید شما هم سعی می کردید در چنین مواقعی پاسخگو باشید. اما در صورت استفاده از کلود لینوکس حتی اگر تمامی منابع سرور شما به صورت ناگهانی توسط فقط یک کاربر مصرف شود ، سرور به صورت کامل از دسترس خارج نخواهد شد.
 کلود لینوکس با ایزوله و کنترل جهش های مصرف هر کاربر ، از اینکه سرور شما کاملا از دسترس خارج شود جلوگیری میکند. یعنی نیاز به تیکت و تماس پشتیبانی کمتر و عدم صرف وقت برای معلق کردن حساب کاربران برای شرکت میزبانی وب شما است.

 

 

 

سوالات بیشتری دارم.

شماره تماس خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم :

 

به اشتراک بگذارید :
لایسنسخرید لایسنسفروش لایسنسlicensebuy licenseلایسنس دایرکت ادمینلایسنس directadminلایسنس کنترل پنل وبکنترل پنل وبdirectadminخرید لایسنس cloudlinuxخرید لایسنس کلود لینوکسلایسنس cloudlinuxلایسنس کلود oscloud linixcloud linux osکلود لینوکسکلودلینوکسکلود او اسکلود osکلود لینوکس osلایسنس کلود لینوکس
سایر صفحات :