خرید لایسنس نرم افزار

خرید لایسنس نرم افزار ها و کنترل پنل های تحت وب و مورد نیاز برنامه نویسی و توسعه وب

 

میهن سرویس این امکان را دارد تا تمامی لایسنس های خارجی مورد نیاز شما را که باید به صورت ارزی خریداری شود ، برای شما تامین کند. تمامی لایسنس هایی که نیاز به خرید آنلاین و پرداخت توسط paypal توسط ما قابل تامین است. لایسنس ها از نظر مدت زمان استفاده به دو بخش تقسیم می شوند : لایسنس های زمان دار که میبایست به صورت دوره ای تمدید شوند. و لایسنس های مادام العمر که یکبار خرید آنها کافیست و برای همیشه می توانید از آن استفاده کنید.

لاینسس به کد فعال سازی نرم افزار ها جهت استفاده از آن می گویند که به معنای مجوز استفاده از يک نرم افزار يا سخت افزار می باشد. وجود لاینسس در یک نرم افزار ، به شما  اطمینان میدهد که استفاده ی شما کاملا قانونی است. در صورتی که از لایسنس معتبر بر روی نرم افزار مورد نظر مانند directadmin استفاده نمایید ، از امنیت بیشتر و همچنین ارائه Update از شرکت مقابل برخوردار می شوید.

لاینسس ها معمولا به صورت زمانی بوده و می بایست با توجه به نیاز خود ان را بخرید. بعضی دیگر از لاینسس های نیز به صورت دائم بوده و با یکبار خرید آن اسکریپت برای همیشه فعال می شوند.

 

    

لایسنس ها                       

لایسنس Ioncube

این نرم افزار علاوه بر رمزنگاری کدهای PHP می تواند سرعت اجرای صفحات را نیز مقداری افزایش دهد.  در صورتی که کد PHP خود را با ionCube رمزنگاری کنید ٬ هیچکس غیر خود شما نمی تواند به سورس برنامه شما دسترسی داشته باشد. این ابزار از تکنیک کامپایل کردن بایت کد ها (compiling the bytecode) برای کدگذاری استفاده میکند و در نتیجه کد اصلی (source code) حذف شده و زمان اجرا (runtime) کاهش می یابد.

 مشاهده پلن های لایسنس Ioncube

  
لایسنس ها

لایسنس Directadmin

DirectAdmin کنترل پنل لینوکسی ای می باشد جهت کنترل و مدیریت آسان تر سرویس های میزبانی (هاست) و وبسایت این کنترل پنل با نسخه های متعددی از جمله ردهت، فدورا، لینوکس رد هت اینترپرایز، سنت‌اواس، فری بی‌اس‌دی، اوبونتو و دبیان سازگاری کامل دارد.

رابط کاربری آسان و کاربر پسند, سرعت بالا, سبک بودن, عدم تحریم, پایداری بالا و عدم استفاده زیاد از منابع همواره این کنترل پنل را یکی از محبوبترین کنترل پنل های جهان و رقیب اصلی کنترل مشهور سی پنل قرار داده است.

مشاهده پلن های لایسنس Directadmin

  
لایسنس ها

لایسنس Cpanel

سی پنل یکی از قوی ترین و بهترین کنترل پنل های هاستینگ موجود برای سرورهای لینوکس می باشد. کاربران با استفاده از این نرم افزار می توانند تمام امکانات سایت خود را از جمله ایمیلها ، بانکهای اطلاعاتی ، FTP ، آمار و … مدیریت نمایند. سی پنل را می توان بهترین و مشهور ترین کنترل پنل در دنیای میزبانی دانست ، دلیل محبوبیت این کنترل پنل تنها امکانات آن نیست بلکه رابط گرافیکی کاربر پسند و پشتیبانی خوب و … از دیگر ویژگی های آن می باشد.

مشاهده پلن های لایسنس Cpanel

  

 

 

سوالات بیشتری دارم.

شماره تماس خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم :

 

 

به اشتراک بگذارید :
لایسنسخرید لایسنسفروش لایسنسlicensebuy licenseلایسنس دایرکت ادمینلایسنس directadminلایسنس کنترل پنل وبکنترل پنل وبdirectadminلایسنس آنلاینلایسنس دایرکت ادمینخرید directadmindirect adminلایسنس pleskcpanelwhmcsلایسنس whmcsخرید لایسنس از سایت خارجی
سایر صفحات :