سرور اختصاصی - Dedicated Server

سرورهای اختصاصی میهن سرویس با بهترین کیفیت قطعات و پشتیبانی 24/7

 

داشتن سرور اختصاصی برای سایت هایی بازدید بالاتری دارند و یا به امنیت اطلاعات خود اهمیت بیشتری میدهند ضروری است. در صورتی که سرور اختصاصی خریداری کنید کلیه قطعات و سخت افزار سرور فقط در اختیار شماست و با شخص دیگری مشترکا استفاده نمی شود. از این رو پایداری بیشتری در سرورهای اختصاصی وجود خواهد داشت.  سرور اختصاصی دارای مزایایی همچون فضای ذخیره سازی و پهنای باند بسیار بالا ، انعطاف پذیر و قابل تغییر متناسب با نیاز شما ، IP اختصاصی ، دسترسی کامل به مدیریت سرور و معایبی نظیر هزینه بالا در مقایسه با میزبانی وب اختصاصی مجازی vps و هاست های به اشتراک گذاشته شده ، نیازمند سطح بالایی از دانش فنی برای مدیریت هاستینگ ، است.

 

 

سرور اختصاصی                       

شرکت Hetzner آلمان

شرکت هتزنر بسیار نزد ایرانی ها برای ارایه سرورهای اختصاصی خوشنام است. کیفیت بالای قطعات ، پشتیبانی فوق العاده و دسترسی مناسب سرورها به ایران موجب شده بخش زیادی از بازار سرورهای اختصاصی خارج از کشور ایران در hetzner آلمان متمرکز شود.

 مشاهده پلن های سرور هتزنر آلمان

 

 

 

سوالات بیشتری دارم.

شماره تماس خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم :

    به اشتراک بگذارید :
    اختصاصیسروراختصاصیآلمانایرانسرور هتزنرسرور ایرانسرور اختصاصی آلماندیتاسنتردیتاسنتر هتزنرhetznerhetzner germanyدیتاسنتر hetznerدیتاسنتر پارس آنلاینpndcخرید سرور از هتزنرخرید سرور از hetznerhetzner dedicated server
    سایر صفحات :