خرید هاست و سرور مجازی

کلیه سرویس های هاست میهن سرویس  در بهترین دیتاسنتر های ایران قرار دارند و همچنین پرسنل فنی میهن سرویس  ، به صورت 24 ساعته از سایت های شما محافظت می کنند. استفاده از آخرین نسخه های نرم افزاری ، استفاده از بهترین و آپدیت ترین نسخه های لینوکس ، استفاده از بهترین سخت افزارها و معتبر ترین دیتاسنترها ، فعال سازی سرویس ها به صورت آنی ، تنها بخشی از خدماتی است که میهن سرویس  در این حوزه ارایه می کند. شما به همراه افراد دیگری در سرور اصلی و فضای قابل استفاده شریک هستید ، تمامی منابع میزبانی وب مشترک بوده و سهم افراد از پیش تعیین نشده است.

از جمله مزایای سرویس های وب اشتراکی می توان به قیمت پایین ٬ سهولت در استفاده و پشتیبانی فنی سرویس دهنده اشاره کرد. همچنین تامین امنیت و نگهداری توسط ارائه دهنده میزبانی وب انجام می شود.

خرید هاست و سرور مجازی   خرید هاست و سرور مجازی   

 

  خرید هاست و سرور مجازی   خرید هاست و سرور مجازی

 

سرویس های میزبانی وب میهن سرویس به چهار گروه هاست لینوکس ، هاست ویندوز ، هاست جوملا و هاست وردپرس تقسیم می شوند. هاست های لینوکس مناسب برای نرم افزارهایی است که به زبان PHP نوشته شده اند و از دیتابیس MySQL استفاده می کنند. هاست های ویندوز برای نرم افزار هایی مناسب است که از ASP.NET و زبان های تحت .net استفاده می کنند. البته در سرور های ویندوز میهن سرویس PHP - MySQL - NodeJS - MSSQL و ... نیز پشتیبانی می شوند.

هاست های جوملا از بالاترین تنظیمات امنیتی ، سازگاری و سرعت برای سایت های جوملا برخوردار است. و تنها برای میزبانی هاست جوملا به صورت تخصصی تنظیم و کانفیگ شده است. هاست وردپرس با بهره گیری از درایوهای ssd برای ذخیره اطلاعات و استفاده از سیستم شتاب دهنده وردپرس و همچنین امکان نصب خودکار و سریع وردپرس در این سرویس انتخابی مناسب برای میزبانی سایت وردپرسی شماست .

 

 

میزبانی وب اختصاصی مجازی VPS

سرورهای مجازی میهن سرویس در بهترین دیتاسنتر های ایران میزبانی می شوند. در این سرور ها امکان نصب هر نوع سیستم عاملی بنا به نیاز مشتری وجود دارد. همچنین امکان انجام تنظیمات اولیه به صورت رایگان نیز میسر است. تمامی سخت افزارهای استفاده شده برای سرورهای مجازی میهن سرویس اختصاصی بوده و بین VPS ها مشترک نمی باشد.

این روش ترکیبی از میزبانی وب اشتراکی و اختصاصی است که در آن شما پهنای باند مخصوص به خود را خواهید داشت که از یک سرور مشترک تامین می شود ولی سهم هرکس برای استفاده از منابع مشخص است. مزایای میزبانی وب اختصاصی مجازی یا همان VPS یا Virtual Private Server می توان به ارتقای آسان سخت افزار ٬ سرعت بالا در فعال سازی و انجام تنظیمات اولی و هزینه پایین نسبت به سرور های اختصاصی اشاره کرد.

 

سرور مجازی vps آلمان   سرور مجازی vps ایران

 

 

سوالات بیشتری دارم.

شماره تماس خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم :

 

به اشتراک بگذارید :
هاستخرید هاستفروش هاستثبت دامینhostservervirtual serverdedicated serverمیزبانی وبسرورسرور اختصاصیسرور مجازیسرور ایرانسرور آلمانهاست و دامینهاست اختصاصیهاست مجازیهاست پرسرعتخرید هاست دامیندامین و هاستخرید هاست ماهانه
سایر صفحات :