تفاوت جستجوی رایگان و تبلیغ در گوگل

تفاوت جستجوی رایگان و تبلیغ در گوگل

 

1. در جستجوی رایگان ، شما به ازای یک یا حداکثر چند عبارت جستجو ٬ در میان نتایج قرار می گیرید. که معمولا این کلمات ٬ کلمات مورد تمایل شما نمی باشند ولی در تبلیغ در گوگل شما می توانید به ازای هر عبارتی که تمایل دارید در جستجو قرار بگیرید.

 2. در جستجوی رایگان ، ممکن است سایت شما در نتایج پایین ، مثلا در صفحات دوم به بعد قرار بگیرد ، در نتیجه وب سایت شما دیده نخواهد شد. اما با تبلیغ در گوگل سایت شما می تواند در اولین نتیجه قرار بگیرد.

 3. در جستجوی رایگان ، برای قرار گرفتن سایت شما در نتایج ، ماه ها زمان لازم است و کوچکترین تغییر در آن نیز ، مجددا به ماه ها زمان نیاز خواهد داشت. اما با تبلیغ در گوگل ، وب سایت شما طی چند ساعت در محل مورد نظر شما قرار خواهد گرفت و هر تغییر طی چند دقیقه اعمال خواهد شد.

 4. در جستجوی رایگان ، شما هیچ ابزار مدیریتی بر روی نتایج یک جستجو ندارید ، اما در تبلیغ در گوگل ، شما بطور کامل می توانید نتایج جستجوی خود را مدیریت نمایید.

 5. در تبلیغ در گوگل ، شما می توانید وب سایت خود را در کشور خاص و یا زبان خاص به نمایش در آورید ولی در جستجوی رایگان این گونه نمی باشد.

6. در جستجوی رایگان ، هیچ گزارشی از طرف گوگل در اختیار شما قرار نمی گیرد ، ولی با تبلیغ با گوگل ، گزارشات مفصلی از طرف گوگل در اختیار شما قرار می گیرد.

 

 

تفاوت جستجوی رایگان و تبلیغ در گوگلتفاوت جستجوی رایگان و تبلیغ در گوگلتفاوت جستجوی رایگان و تبلیغ در گوگلتفاوت جستجوی رایگان و تبلیغ در گوگل
قوانین گوگل ادوردزمزایای تبلیغ در گوگلامکانات گوگل ادوردزتبلیغ در گوگل ادوردز

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
گوگلتبلیغات در گوگلتبلیغ در گوگلتبلیغات گوگلتبلیغ گوگلتبلیغات کلیکی گوگلآگهی گوگلگوگل ادوردزتبلیغات در صفحه اول گوگلهزینه تبلیغات در گوگلآگهی در گوگلتبلیغات کلیکی در گوگلآگهی های گوگلهزینه تبلیغات اینترنتیadwords googlegoogleadwordgoogle ad wordadd words googleadwords on googleadwords in googlegoogle
سایر صفحات :