هر روز تعدادی کد تخفیف 100٪ رایگان

برای خرید خدمات میهن سرویس

کد تخفیف در ساعات مختلف به صورت تصادفی اضافه می شود. بنابراین ٬ برای دریافت کد در ساعات مختلف به این صفحه سر بزنید.

 

ZDKKP772A2
هاست لینوکس 1 گیگ آلمان

آخرین تغییر : ساعت 11:32 شنبه 18 مهر 1397

 

آفر های این صفحه به پایان رسیده و دیگر بروزرسانی نمی شود.

 

واحد فروش میهن سرویس در راستای افزایش آشنایی کاربران عزیز با خدمات شرکت ٬ امکان دریافت خدماتی را به صورت رایگان فراهم کرده است. با استفاده از این کدهای تخفیف هیچگونه پرداختی توسط شما انجام نمی شود و صرفا با درج کد تخفیف در مراحل سفارش ٬ هزینه سفارش به صفر تغییر می کند. استفاده از این کدهای تخفیف برای عموم آزاد و رایگان است و صرفا عضویت در سایت میهن سرویس مورد نیاز است. با توجه به تقاضای زیاد برای استفاده از این تخفیف ها ٬ و از آنجایی که هر کد برای یک کاربر قابل استفاده است ٬ استفاده از این آفر ها به شانس شما بستگی دارد.

برای استفاده از این کد تخفیف فقط لازم است در آخرین مرحله ثبت سفارش ٬ کد تخفیف درج شده در بالا را ٬ در سبد خرید خود اضافه کنید تا ثبت سفارش به صورت رایگان برای شما انجام شود. تمام خدمات میهن سرویس که از این روش فروخته می شوند همانند سایر خدمات ٬ دارای بالاترین سطح پشتیبانی و خدمات پس از فروش هستند و میهن سرویس هیچگونه تمایزی بین آنها قائل نمی شود.

کدهای تخفیف در نظر گرفته شده به صورت رندوم و تصادفی در ساعات مختلف روز تغییر می کنند. همچنین نوع آفر ها هم با توجه به سهمیه هر روز متفاوت است. برای استفاده از این تخفیف ها شما باید در ساعات مختلف روز با مراجعه به این صفحه از تخفیف های هر لحظه مطلع شود.

در صورتی که در مرحله وارد کردن کد تخفیف ٬ پیغام خطا دریافت کردید ٬ بدین معناست که کاربر دیگری از آن کد استفاده کرده است. ولی شما می توانید مجددا با ورود به همین صفحه منتظر کد جدید باشید.

از آنجایی که لازم است تا قبل از استفاده از کد و ثبت سفارش در میهن سرویس عضو شوید ٬ برای امکان استفاده از کدهای تخفیف حتما قبل از آن به صفحه عضویت رفته و حساب کاربری خود را ایجاد کنید تا بتوانید زودتر از سایرین ثبت سفارش کنید.

 

تخفیف های باورنکردنی میهن سرویسخدمات از میهن سرویس که کدهای تخفیف برای آنها  صادر شود :

 

هر روز تعدادی کد تخفیف در ساعات مختلف در این صفحه اضافه می شود. هر کد برای یک سرویس خاص می باشد. و هر کد توسط یک نفر قابل استفاده است.

تخفیف های باورنکردنی میهن سرویس    تخفیف های باورنکردنی میهن سرویس

 

به اشتراک بگذارید :
کد تخفیفثبت دامین رایگانثبت دامنه رایگانهاست رایگانهاست لینوکس رایگانکد تخفیف هاستسرور رایگانمیهن سرویسدیمارکتفروشگاه سازهاست ویندوز رایگانهاست جوملا رایگانهاست وردپرس رایگانهاست نمایندگی رایگانreseller رایگانهاست میزبانی فایل رایگانثبت دامین com رایگانثبت دامین دات کام رایگانسرور مجازی رایگانپنل پیامک رایگانآفرآفر لحظه آخرتخفیف لحظه آخری
سایر صفحات :