هر روز تعدادی کد تخفیف 100٪ رایگان

برای خرید خدمات میهن سرویس

کد تخفیف در ساعات مختلف به صورت تصادفی اضافه می شود. بنابراین ٬ برای دریافت کد در ساعات مختلف به این صفحه سر بزنید.

 

QF8RDP6EV9
هاست لینوکس ۵۰۰ مگ + دامین ir

آخرین تغییر : ساعت 11:20 سه شنبه 14 آذر 1396

 

واحد فروش میهن سرویس در راستای افزایش آشنایی کاربران عزیز با خدمات شرکت ٬ امکان دریافت خدماتی را به صورت رایگان فراهم کرده است. با استفاده از این کدهای تخفیف هیچگونه پرداختی توسط شما انجام نمی شود و صرفا با درج کد تخفیف در مراحل سفارش ٬ هزینه سفارش به صفر تغییر می کند. استفاده از این کدهای تخفیف برای عموم آزاد و رایگان است و صرفا عضویت در سایت میهن سرویس مورد نیاز است. با توجه به تقاضای زیاد برای استفاده از این تخفیف ها ٬ و از آنجایی که هر کد برای یک کاربر قابل استفاده است ٬ استفاده از این آفر ها به شانس شما بستگی دارد.

برای استفاده از این کد تخفیف فقط لازم است در آخرین مرحله ثبت سفارش ٬ کد تخفیف درج شده در بالا را ٬ در سبد خرید خود اضافه کنید تا ثبت سفارش به صورت رایگان برای شما انجام شود. تمام خدمات میهن سرویس که از این روش فروخته می شوند همانند سایر خدمات ٬ دارای بالاترین سطح پشتیبانی و خدمات پس از فروش هستند و میهن سرویس هیچگونه تمایزی بین آنها قائل نمی شود.

کدهای تخفیف در نظر گرفته شده به صورت رندوم و تصادفی در ساعات مختلف روز تغییر می کنند. همچنین نوع آفر ها هم با توجه به سهمیه هر روز متفاوت است. برای استفاده از این تخفیف ها شما باید در ساعات مختلف روز با مراجعه به این صفحه از تخفیف های هر لحظه مطلع شود.

در صورتی که در مرحله وارد کردن کد تخفیف ٬ پیغام خطا دریافت کردید ٬ بدین معناست که کاربر دیگری از آن کد استفاده کرده است. ولی شما می توانید مجددا با ورود به همین صفحه منتظر کد جدید باشید.

از آنجایی که لازم است تا قبل از استفاده از کد و ثبت سفارش در میهن سرویس عضو شوید ٬ برای امکان استفاده از کدهای تخفیف حتما قبل از آن به صفحه عضویت رفته و حساب کاربری خود را ایجاد کنید تا بتوانید زودتر از سایرین ثبت سفارش کنید.

 

خدمات از میهن سرویس که کدهای تخفیف برای آنها  صادر شود :

 

هر روز تعدادی کد تخفیف در ساعات مختلف در این صفحه اضافه می شود. هر کد برای یک سرویس خاص می باشد. و هر کد توسط یک نفر قابل استفاده است.

   

 

به اشتراک بگذارید :
سایر صفحات :