نوروز 97 مبارک

۱ فروردین ۱۳۹۷
4.6
نوروز 97 مبارک

سلام ، سال نو مبارک

یک سال در کنار شما بودن ، مدد گرفتن و همکاری به ما چیزهای زیادی آموخت. در خرداد سال 95 نسخه 4 نرم افزار فروشگاه ساز دیمارکت را منتشر کردیم و در ادامه آن و در سال 96 آن را گسترش دادیم. دیمارکت 4 با پیشنهادات مدیران فروشگاه ها و همفکری با آنها ، بیش از 50 بروزرسانی و حدود 450 تغییر را دریافت کرده است. در سال 96 مجددا با مشورت با شما عزیزان ، نسخه 5 دیمارکت را آماده انتشار کردیم ، نسخه ای که خود حداقل شامل 100 آیتم جدید و بهینه سازی بخش های مختلف آن است و طی روزهای آینده ابتدا برای خریداران قبلی و سپس برای مشتریان جدید منتشر می شود.

در سال گذشته ، سبد محصولات میزبانی وب میهن سرویس ارتقای چشم گیری داشته و از حدود 20 محصول شامل هاست های اشتراکی به بیش از 250 خدمت شامل انواع هاست های اشتراکی ،‌ سرورهای مجازی ،‌ لایسنس ها ، گواهی SSL و ... رسیده است.

در سال گذشته ،‌ در راستای فعالیت های اجتماعی خود ،‌ اسپانسری تعدادی از سایت ها را با ارایه هاست های اشتراکی و سرور مجازی پذیرفتیم. همچنین ، پروژه ارایه هاست و دامین رایگان را نیز شروع کردیم. در این سرویس نیز به تعدادی از علاقه مندان به شروع کار در اینترنت ، هاست و دامین به صورت رایگان اهدا کردیم.

همه این موفقیت ها ، حاصل تلاش همکاران ما در میهن سرویس و همراهی مشتریان و کاربران عزیزمان است. امیدواریم سال 97 سالی پرنشاط و موفق برای شما باشد.

 

سال 97 برای ما در میهن سرویس سال متفاوتی است.

موفق باشید

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :