راه اندازی سایت جدید میهن سرویس

۱۲ شهریور ۱۳۹۶
4.8
راه اندازی سایت جدید میهن سرویس

سلام وقت بخیر

سایت جدید میهن سرویس با هدف یکپارچه سازی همه خدمات شرکت راه اندازی شد. سایت جدید به صورت ۱۰۰٪ با موبایل و ابزارهای همراه دیگر سازگاری داشته و به گونه ای طراحی شده تا تمام خدمات مورد نیاز در دسترس باشد.

پس از دریافت بازخوردهای کاربران و پیشنهادات مشتریان میهن سرویس ٬ سایت جدید با داشتن امکانات بیشتری نسبت به گذشته بروزرسانی شد. این سایت به صورتی طراحی شده تا بتواند به عنوان یک base و پایه همه خدمات شرکت را پوشش دهد. در حال حاظر بخش مقالات و مجله میهن سرویس ٬ و اخبار و وبلاگ در سایت جدید ادغام شده و به زودی سایر بخش ها مانند مرکز آموزش ٬ سفارشات و پنل کاربری مشتریان نیز در سایت جدید ادغام می شود.

 

از جمله امکانات سایت جدید می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱- امکان whois دامین ها و ثبت آنها از صفحه نخست سایت

۲- امکان درخواست تماس ٬ در برخی از صفحات کاربران می توانند با وارد نمودن شماره تماس خود ٬‌ از میهن سرویس درخواست کنند تا با آنها تماس بگیرد.

۳- پشیبانی آنلاین همراه : در تمامی صفحات سایت ٬ کادر پشتیبانی آنلاین در سمت راست سایت فعال می باشد و کارشناسان میهن سرور آماده پاسخگویی به سوالات هستند.

۴- طراحی ویژه موبایل : تمامی صفحات و قسمت های سایت به گونه ای طراحی شده که در همه ابزارها به درستی نمایش داده شود. همچنین تمامی تکمه ها و کلید ها به صورتی است که با ابزارهای touch و لمسی بتوان از آن استفاده کرد.

۵- ویدئو در صفحه نخست : در صفحه نخست سایت یک ویدئو درج شده که به صورت کلی عملکرد میهن سرویس را شرح می دهد.

۶- منوهای جدید و دسترسی های بهتر : صفحات سایت و منوها طوری طراحی شده اند که بتوان بهترین دسترسی و راحت ترین شیوه را برای یافتن صفحه مورد نظر داشت.

۷- جستجو : با ابزار جدید و کاربری جستجو میتوان به صفحات داخلی سایت دسترسی راحت تری داشت.

 

 

با توجه به اینکه سایت جدید میهن سرویس به تازگی راه اندازی شده ٬‌ در صورتی که مشکلی در آن مشاهده می کنید لطفا با ما در میان بگذارید.

 

ارادتمند

میهن سرویس

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :