بزودی انتشار نسخه 4.0.0 فروشگاه ساز دیمارکت

۷ شهریور ۱۳۹۶
4.3
بزودی انتشار نسخه 4.0.0 فروشگاه ساز دیمارکت

سلام ، روز خوش

10 ماه قبل ، نسخه 3 فروشگاه ساز دیمارکت در تاریخ 27 مرداد 94 منتشر شد. امروز نوید نسخه 4 فروشگاه ساز دیمارکت را در تاریخ 22 خرداد 95 به شما می دهیم. از بابت همیاری و دادن نظرات مثبت ، از شما تشکر می کنیم. همانطور که اطلاع دارید ، دیمارکت هر چند روز یکبار نسخه جدیدی از فروشگاه ساز خود را ارایه می کند. از این رو ، به جهت اضافه کردن امکانات جدید و افزایش توان نرم افزار تصمیم گرفتیم 65 روز زودتر از موعد و همزمان با حلول ماه مبارک رمضان ، نسخه 4 فروشگاه ساز دیمارکت را منتشر کنیم.

بروزرسانی به نسخه 4 برای تمام دارندگان فروشگاه ساز دیمارکت نسخه 3 که سرویس پشتیبانی فعال دارند ، رایگان خواهد بود و همانند سایر بروزرسانی ها از داخل نرم افزار به سادگی قابل انجام است.امکانات جدیدی که در نسخه 4 دیمارکت اضافه می شوند :

1- انتشار نرم افزار desktop فروشگاه ساز

2- اضافه شدن سیستم تخفیف پیشرفه

3- ماژول تحلیل فروش محصولات

4- ماژول فرم ساز

5- ماژول گزارش گیری و انبارگردانی

6- اضافه شدن قالب Default جدید

7- و حدود 50 ویژگی ریز و درشت دیگرویژگی های فنی نسخه 4 :

1- ارتقا و بهینه سازی نسخه PHP نرم افزار به نسخه 7 جهت هماهنگی و افزایش امنیت - باعث افزایش 2 برابری سرعت فروشگاه ها می شود.

2- تبدیل رابط های دیتابیس از mysqli به PDO

3- افزایش سرعت کار در بخش مدیریت با تجمیع فایل هاهمانطور که مطلع هستید ، همیشه در بروزرسانی های فروشگاه ساز دیمارکت ، برخی از امکانات توسط مشتریان دیمارکت پیشنهاد می شود. از این بابت از همگی کاربران عزیز تشکر می کنیم و درخواست می کنیم در صورت داشتن پیشنهاد جدید برای این نسخه ، دریغ نفرمایند.موفق باشید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :