اطلاعیه اتمام پشتیبانی از نسخه های قدیمی نرم افزار فروشگاه ساز دیمارکت

۷ شهریور ۱۳۹۶
4.5
اطلاعیه اتمام پشتیبانی از نسخه های قدیمی نرم افزار فروشگاه ساز دیمارکت

سلام ، وقت بخیر

به اطلاع کاربران عزیز دیمارکت می رسانیم ، همانطور که مطلع هستید ، حدود 1 سالی از عرضه نسخه 3 فروشگاه ساز دیمارکت میگذرد. در طی این مدت ، بسیاری از همراهان عزیز ما ، فروشگاه خود را به نسخه 3 ارتقا دادند و تعداد معدودی هنوز از نسخه های قبلی استفاده می کنند.

همانطور که در ابتدای عرضه نرم افزار فروشگاه ساز دیمارکت نسخه 3 ، اطلاع رسانی انجام شده بود ، دیمارکت دیگر امکان پشتیبانی از نسخه های قدیمی را نخواهد داشت.

بنابراین ، آخرین مهلت پشتیبانی و امکان ارتقای فروشگاه هایی که هنوز از نسخه های قدیمی استفاده می کنند ، تا پایان خردادماه می باشد. البته به شرط داشتن سرویس پشتیبانی فعال.

پس از پایان زمان پشتیبانی ، در صورت تمایل برای ارتقای نرم افزار ، دیگر هزینه پرداختی بابت فروشگاه قبلی محاسبه نخواهد شد و برای خرید میبایست کل هزینه خرید یک فروشگاه ساز جدید پرداخت شود.

البته ، فروشگاه های فعلی تا زمانی که سرویس پشتیبانی آنها فعال باشد ، پشتیبانی خواهند شد ، ولی امکان ارتقای آنها فقط با پرداخت وجه کامل انجام می شود.نرم افزارهایی که در تاریخ 31 خرداد 95 عمر آنها به پایان می رسد :

1- نرم افزار ارسال ایمیل تبلیغاتی dmail sender

2- نرم افزار فروشگاه ساز دیمارکت 2.0 نسخه پیشرفته

3- نرم افزار فروشگاه ساز دیمارکت 2.0 نسخه متوسط

4- نرم افزار فروشگاه ساز دیمارکت 2.0 نسخه مبتدی

5- نرم افزار فروشگاه ساز دیمارکت 2.0 نسخه 80

6- نرم افزار فروشگاه ساز دیمارکت نسخه اختصاصیدارندگان نرم افزار dmail sender با توجه به پایان فروش این نرم افزار ار حدود 8 ماه قبل ، امکان تمدید پشتیبانی ، خرید نسخه جدید و یا ارتقا را نخواهند داشت.پس از تولید و انتشار نسخه 3 فروشگاه ساز ، برای مشریان استفاده کننده از نسخه های قدیمی ، امکان ارتقا با کسر هزینه پرداختی بابت فروشگاه قبلی و تخفیف 50% قاعل شدیم تا همه عزیزان امکان خرید نسخه های جدید فروشگاه ساز و بروزرسانی مستمر و دائمی را داشته باشند. بدیهی است ، این offer فقط تا تاریخ 31 خرداد 95 فعال خواهد بود و پس از آن شرکت در قبال این کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.

نسخه 3 فروشگاه ساز دیمارکت ، طی حدود 1 سال از زمان عرضه ، تا به این لحظه 57 بروزرسانی را دریافت کرده است.موفق باشید
 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :