مدیریت محصولات

*مدیریت محصولات
اگرمایلید اطلاعاتی درباره تعداد مشاهدات محصولات داشته باشید یا بخواهید هدیه یا خدمات ویژه ای درنظربگیرید (مثلا برای لپ تاپ ، می توان نصب ویندوز و نرم افزار را به صورت خدمات ویژه در نظر گرفت تا کاربر بتواند آنها را نیز سفارش بدهد) یا کالاهای مشابه (که در زیر کالای اصلی به نمایش در می آیند) را معرفی کنید یا تصویر محصول را تغییر دهید... می توانید از منوی سمت راست روی "محصولات" کلیک کرده و از قسمت "مدیریت محصولات" استفاده نمایید.
با کلیک روی "موجودی" صفحه جدیدی بازخواهد شد که می توانید موجودی کالا را با تفکیک شاخص ها ، بدون توجه و با توجه به رنگ کالا درج نمایید. قابل ذکر است این توانایی برای شما درنظر گرفته شده است که درصورت لزوم برای رنگ های مختلف ، قیمت های متفاوتی درج نمایید.
می توانید درصورت اتمام کل موجودی از بین موارد (موجود – به زودی - سفارشی - ناموجود - مخفی) وضعیت دلخواه را انتخاب نمایید.
آنچه که در "مشخصات فنی کالا" به نمایش در می آید در "فیلدها" قابل درج است و دراینجا می توان آنرا با "تکمیل فیلدها" ویرایش نمود.
نکته: "کپی از کالا" برای مواقعی استفاده می شود که تصمیم دارید کالایی با تفاوت هایی کوچک نسبت به کالایی که درج نموده اید اضافه کنید. باکلیک روی "کپی از کالا" دقیقا همه مشخصات کپی می شوند و حال می توان تغییرات کوچک را برای محصول جدید اعمال نمود. می توان تصاویر بیشتری در قسمت " درج تصاویر" اضافه نمایید و از "مدیریت تصاویر " آنرا مدیریت کنید.  • Email, SSL
  • 2 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

Related Articles

پرفروش ترین های صفحه نخست

*پرفروش صفحه نخست در این ماژول می توانید 4 باکس را به صورت کاملا سفارشی (با تفکیک روز ، هفته ،...

رنگ جدید

*رنگ جدید   از سمت راست "محصولات" و سپس "رنگ جدید" را انتخاب نموده و "عنوان" و "کدرنگ" را درج...

مدیریت رنگ ها

*مدیریت رنگها از سمت راست "محصولات" و سپس "مدیریت رنگها" را انتخاب نمایید مدیریت رنگ ها با امکان...

ثبت محصول جدید

*ثبت محصول جدید ازمنوی سمت راست برروی "محصولات" کلیک کرده و گزینه "محصول جدید" را انتخاب می...

تغییر گروهی محصولات

*تغییر گروهی محصولات اگرمی خواهید درگروهی از محصولات تغییرات ایجاد کنید می توانید مطابق تصویر...