دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

combin چیست و چگونه در بازاریابی اینستاگرام به شما کمک میکند؟ بخش دوم

combin چیست و چگونه در بازاریابی اینستاگرام به شما کمک میکند؟ بخش دوم

عملکرد

Combin یک نرم افزار در حال رشد کاربر پسند است که مجموعه ای از کاربردهای اساسی را برای جستجو و جذب مخاطبان هدف ارائه می دهد. حساب های Instagram و پست های فالوئرهای بالقوه توسط توسط هشتگ ها، مکان، و ترکیب ترکیب هشتگ + مکان پیدا می شود.

تعامل از طریق فالوکردن تکی یا به تعداد زیاد، لایک و کامنت است. Combin اجازه می دهد تعداد بالایی کامنت با محتویات مختلف بگذارید یا یک متن را در پیشنویس برای آینده ذخیره کنید.

علاوه بر قابلیت جستجوی اصلی برنامه همچنین اجازه می دهد پروفایل هایی که دوست ندارید برای همیشه از آن صفحه حذف شوند،به شما اطلاع میدهد که کدام صفحه را قبلا آنفالو کرده اید تا دوباره فالو نکنید یا کدام صفحه ها شما را فالوبک نکرده اند.همچنین ازآنفالو کردن پروفایل های Instagram مهم را در سرعت جلوگیری میکند.

 

کارهای عملیهمه  به طور خودکار برنامه ریزی شده و پردازش بر اساس فعالیت فردی ساعتی و روزانه Instagram شما انجام میشود. اطلاعات مربوط به تعداد صفحات فالو و آنفالو شده، لایک و نظرات در طول یک دوره خاص همیشه در تب هیستوری برای گزارش راحت کار به مشتریان قابل دسترسی است.

 

صرفه جویی در زمان

به منظور پیدا کردن اثربخشی و صرفه جویی در زمان با Combin در واقعیت، ما از نمایندگان بازاریابی در مورد تجربه خود با این ابزار پرسیدیم.

پاسخ ها نشان میداد که Combin ثابت کرده است در لایک های با حجم زیاد، تگ های مرتبط با برند،روابط با فالوئرها، خواندن نظرات و زیر نظر داشتن رقبا بسیار وقت صرفه جویی کرده اند. همچنین گزارش شده است که این یکی از راه های خیلی خوب برای پیدا کردن صدها فالوئر، نظر و دوستان جدید است.

 

ویژگی پیشرفته نظر گذاشتن در تعداد بالا اعتماد بسیاری از بازاریابان را به دست آورده ، آنها معتقدند این یکی از نکات برجسته و از ویژگی های منحصر به فرد Combin است که هیچ ابزار مشابه دیگری که قبلا آن را ارائه نکرده است .

برای اینکار صفحات و پست هایی که میخوهند در زیر آن نظر بگذارند را پیدا میکنند و صفحاتی که قبلا برایشان کامنت گذاشته اند را فیلتر میکنند و تنطیمات اتومات بقیه کار را انجام میدهد.

در اغلب موارد، آژانس ها به طور کلی تعداد نظرات مورد نظر را در اولین بار وارد می کنند و بعد فقط قالب های مناسب را انتخاب کرده، بدون اینکه وقت خود را صرف ایجاد هرکدام از آنها کرده و کار را برنامه ریزی کنند. نظرات به طور تصادفی توسط برنامه برای پست های انتخاب شده ارسال میشود تا به عنوان اسپم شناخته نشود.

توانایی Combin برای انجام وظایف همزمان برای 5 حساب Instagram ، نقش مهمی در صرفه جویی در زمان برای همه آژانس های بازاریابی که با مصاحبه ما انجام دادند، داشته است.

 

Combin به طور کلی بازخورد مثبت از سازمان هایی که فرصتی برای آزمایش ابزار جدید داشتند، دریافت کرده است. تجربه پاسخ دهندگان اثربخشی و بهره وری نرم افزار را ثابت کرده است.

اگر به دنبال یک ابزار ارزان قیمت، قدرتمند و صرفه جویی در زمان برای ارتقاء حساب های Instagram  برای مشتریان خود هستید، قطعا Combin  گزینه خوبی برای امتحان کردن است.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :