دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

combin چیست و چگونه در بازاریابی اینستاگرام به شما کمک میکند؟ بخش اول

combin چیست و چگونه در بازاریابی اینستاگرام به شما کمک میکند؟ بخش اول

Instagram به یک پلت فرم بازاریابی دیجیتال در طول چند سال گذشته تبدیل شده است و ارزش بازاریابی آن همچنان در حال رشد است.

تعامل کاربران Instagram با برندها در مقایسه با فیس بوک 10 برابر و 84٪ بالاتر از توییتر است. تا 80٪ از کاربران اینستاگرم برندها را دنبال میکنند، 70٪ از محبوب ترین هشتگها برای برندهاست و درآمد تبلیغاتی آنها میلیاردها دلار است.

با در نظر گرفتن محبوبیت این پلتفرم و دستیابی به آن، تعداد روزافزون برندها و افراد علاقه مند به بازاریابی در Instagram کاملا قابل پیش بینی است. با این حال، بسیاری از آنها نمی دانند چگونه پروفایل خود را برای جذب مشتریان بالقوه تنظیم کنند. این کار چالش انگیز و وقت گیر برای حرفه ای ها به آژانس های بازاریابی واگذار می شود.

آژانس های بازاریابی دیجیتال به دنبال آخرین روند ها، توسعه استراتژی های فردی، مدیریت صدها حساب Instagram و نظارت بر حساب های Instagram  به شکل ساعتی و روزانه برای محافظت از مسدود شدن و یا به به حالت تعلیق در آمدن هستند. با وظایفی که بر عهده عوامل بازاریابی قرار می گیرند، آنها به ابزارهای بازاریابیInstagram برای کمک تبدیل شده اند.

 

تعداد گزینه های آسان برای استفاده، موثر و در عین حال مقرون به صرفه محدود شده بود و آژانس ها در موقعیت ستی گرفتار شده بودند، تا زمانی که ابزار Combin در بازار ظاهر شد که به نظر می رسد همه ویژگی های مهم را یکجا دارد.

 

هزینه بهره وری

هر بازاریابی نه تنها به دنبال ابزار کاربردی  برای رشد Instagram بلکه دنبال یک گزینه مقرون به صرفه است. سرمایه گذاری در Combin 30 دلار در ماه برای مدیریت همزمان 5 حساب Instagram از یک کامپیوتر، به معنی تنها 6 دلار برای هر حساب است.

در مقایسه، محدوده قیمت در هر ماه برای مدیریت حساب Instagram از طریق سایر ابزارها، از 10 دلار برای Instazood، 19 دلار برای Instanobel، 36 دلار برای Social Growth و 80 دلار برای Socialenvy شروع می شود.
 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :