دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

8 نکته کاربردی برای به دست آوردن دنبال کنندگان بیشتر در اینستاگرام

8 نکته کاربردی برای به دست آوردن دنبال کنندگان بیشتر در اینستاگرام

اینستاگرام اخیرا دستخوش تغییرات زیادی شده است تا ثابت کند که درصدر همه شبکه های اجتماعی قرار دارد تا بتواند به طور موثر برای تبلیغات استفاده شود. در روشن ترین قسمت این تغییرات ، تصاویری ارسال می کنید که مربعی نیستند. شما می توانید نظرات را لایک کنید و همچنین داستان هایی  به اینستاگرام اضافه کنید تا موثرتر باشند.

 

 

 

 

ابزارهای ویرایش و فیلترهای سفارشی بیشتری برای اینستاگرام وجود دارند که اخیرا بصورت زنده و لایو ساخته شده اند تا از تبلیغات موجود به طور مؤثر استفاده کنند. با این حال ، برخی تغییرات منفی نیز برای بازاریابان وجود دارد چون آن‌ ها بسیاری از برنامه‌ های شخص ثالث که به مردم کمک می‌ کردند تا اکانت را به طور موثرتری مدیریت کنند را حذف کرده اند. همچنین اینستاگرام الگوریتم خود را تغییر داد و این کار در نهایت منجر به کاهش لایک و تعامل و درگیری بسیاری شد. برای کسانی که می خواهند با توجه به این تغییرات ، بر بازاریابی اینستاگرام تسلط داشته باشند ، بگذارید چند نکته برتر که توسط متخصصان این زمینه پیشنهاد شده است را بررسی کنیم.

 

1-اندیشیدن درباره محتوای خلاقانه

اصیل بودن ، شعار جدید خلاقیت است. در ابتدا توسل به یک منطقه خاص یا جمعیتی خاص به شما امکان می دهد یک آزمایش و خطا را اجرا کنید. خلاقیت محتوا در تصمیم گیری شما حتی برای پخش به صورت ویروسی موثر خواهد بود. همانند بازاریابی دیجیتال ، محتوا در بازاریابی اینستاگرام نیز حرف اول را می زند.

 

2. هشتگ ها

وقتی در مورد بازاریابی مشتریان آنلاین مانند سئو و غیره صحبت می کنیم ، همه از اهمیت این کلمات کلیدی استفاده می کنند. در مورد اینستاگرام ، این موضوع در اطراف هشتگ ها می چرخد. خاطر نشان می شود که پست هایی با هشتگ های مناسب عملکرد به مراتب بهتر از موارد بدون آن دارند. ممکن است ساده تر به نظر می رسد ، اما هشتگ باعث تغییر در تبلیغات بازاریابی می شود. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که از هشتگ ممنوعه خودداری کنید و فقط از معتبرترین موارد که مرتبط ترین پاسخ ها را می دهد استفاده کنید.

 

3- ابزار ارتباط نزدیک

در اینستاگرام ، حتی کوچکترین کار ممکن است مانند موارد زیر باشد یا لایک پست های فالوورهایتان می تواند راه طولانی را طی کند. تعامل نزدیک با همراهان خود و تلاش واقعی برای نشان دادن انسانیت خود و بازگشت لایک آنها را انجام دهید. تعامل شخصا نشان می دهد که شما یک فرد واقعی هستید که به او اعتماد دارید و پیروان شما وسوسه می شوند تا بیشتر با شما ارتباط برقرار کنند. ابزارهای بسیاری برای به دست آوردن پیروان بیشتری مانند Social Growr وجود دارد و به طور موثر با آنها وارد تعامل می شوید.

 

4. ارتقاء متقابل

شما می‌ توانید تحقیقات عمیق ‌تری در مورد حساب‌ ها انجام دهید که کارهای مشابه شما را انجام می‌ دهد و به طور متقابل مفید خواهد بود. مثلا اگر برند مد خود را تبلیغ می کنید و از وبلاگ نویسانی که به همین صورت می نویسند اطلاع داشته باشید ، می‌ توانید با آن‌ ها به توافق برسید تا تبلیغات متقابل انجام دهید. شما می‌ توانید همین کار را با فروشنده‌ ها و نیز دیگران در یک جایگاه انجام دهید. اگر هر دوی شما ۱۰۰۰ فالوور داشته باشید ، پس بلافاصله هر دوی شما 2 برابر آن را دریافت کنید تا با آن تعامل بگیرید.

 

5- با Ghostbusters در تماس باشید

افرادی را که در سکوت شما را دنبال می کنند شناسایی کنید. برخی از این موارد ممکن است غیرفعال یا حساب های شبح باشند ، اما بسیاری از آنها هنوز هم ممکن است افراد مرتبط باشند که فقط محتوای شما را بر اساس تنظیمات الگوریتمی مشاهده نمی کنند. سعی کنید با این حسابها ارتباط برقرار کنید ، کاری کنید که آنها را به یاد وجود شما بیندازد. این گروه بعضی اوقات ممکن است علاقه مند باشند که در وهله اول با شما درگیر شوند و علاقه نشان دهند.

 

6. عکس های بی ربط برچسب خورده در پروفایل خود را حذف کنید

داشتن محتوای تولید شده توسط کاربر همیشه مفید است ، اما اگر می خواهید کیفیت را حفظ کنید و فقط می خواهید بهترین ویژگی ها را داشته باشید ، در این مورد دقت کنید. حتی اگر شما نمی توانید عکس های برچسب خورده را به طور کامل از سایت جابجا کنید ، همیشه می توانید با انتخاب "پنهان کردن از پروفایل" ، گزینه هایی را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید. گزینه هایی هستند که می توانند پست را نامرئی کنند.

 

7. سبک منحصر به فرد اینستاگرام خود را توسعه دهید

کاملا طبیعی است که انسان در آن چه که هست قرار بگیرد ، اما در مورد اینستاگرام ممکن است شما مجبور به ایستادگی باشید تا مورد توجه واقع شوید. هنگامی که اکانت اصلی مارک های اینستاگرام را دنبال می کنید ، می توانید این یکپارچگی بصری منحصر به فرد را که سعی در حفظ آن دارند برای حک کردن نام تجاری خود در ذهن پیروان مشاهده کنید.

 

۸. کیفیت تصاویر

در آخر ، اما مهم‌تر از همه ، اینستاگرام یک بستر به اشتراک گذاری تصویر است و چیزی غیر از کیفیت تصاویر ، برای پذیرش شما تصمیم‌گیری نمی‌ کند. در واقع ، این تنها کیفیت نیست ، بلکه خلاقیت و تغذیه تفکر بیان‌ شده در تصاویر شما نیز در بازاریابی اینستاگرام مهم است. شما می‌ توانید از بسیاری از ویراستاران داخلی و ابزارهای ویرایش عکس شخص ثالث استفاده کنید تا تصاویر خود را قبل از رسیدن به پست ارائه کنید. به یاد داشته باشید که اینستاگرام همانند دیگر شبکه‌ های اجتماعی دیگر ، تماما در مورد مکالمه و تعامل است. این در درجه اول یک بستر پخش نیست و هر کاری که شما انجام می‌ دهید باید برای رسیدن به اهدافتان توجیه شود. استفاده از یک فراخوانی برای ارسال در پست اینستاگرام یک روش بسیار هوشمند است که باید انجام شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :