دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

7 موردی که قبل از انتخاب بازاریاب دیجیتال خود باید بدانید بخش اول

7 موردی که قبل از انتخاب بازاریاب دیجیتال خود باید بدانید بخش اول

سناریوی زیر را تصور کنید. شما باید محصول جدید خود را به فروش برسانید و می خواهید این کار را به صورت دیجیتالی انجام دهید تا شرکت بتواند نتایج به موقع و ملموس را به دست آورد. به عنوان مدیر بازاریابی ، باید بهترین نمایندگی بازاریاب دیجیتال را برای نیازهای شرکت خود پیدا کنید.

دوست نزدیک شما را کار بازاریابی دیجیتال خود را تازگی آغاز کرده و پس از اشاره شما به این موضوع، از شما درخواست کار میکند. شما می دانید او باهوش، مسلط به کامپیوتر بازاریابی است. او را به رییس خود معرفی و استخدامش کردید و نتایج فاجعه آمیز است. دوست شما ممکن است به عنوان یک مدیر اجرایی بازاریابی موفق باشد، اما شرکت جدیدش کمبودهایی دارد و کم تجربه و بی اثر است. رییس شما ناراضی است، شما مجبور به اخراج دوستتان و در تلاش برای پیدا کردن یک آژانس بازاریابی دیجیتال جدید و واجد شرایط هستید.

متأسفانه، این یک سناریوی غیر معمول نیست. افرادی که در بازاریابی دیجیتالی حضور دارند، اعتقاد دارند که می توانند از یک شرکت شروع کنند و از امکانات شرکت های کوچک به عنوان فرصت های یادگیری استفاده کنند، اما این شرکت های پیش پا افتاده اند که می توانند صدمه ببینند. در واقع یک بازاریاب دیجیتال ممکن است در یک صنعت بسیار موثر به نظر برسد، اما اگر این تنها صنعتی باشد که آنها بلدند، تاکتیک های بازاریابیشان به در بسته میخورد.

 

چگونه بهترین آژانس بازاریابی دیجیتال برای کار خود را پیدا کنید

بازاریابی دیجیتال چیزی نیست که به راحتی یاد گرفته شود. کمپانی هایی که به دنبال تجربه بالا و کسب نتایج هستند باید تحقیقاتی انجام دهند.

در اینجا علائمی که نباید در یک بازاریاب دیجیتال باشد را بررسی میکنیم ، بنابراین شما می توانید از مشکلات در آینده جلوگیری کنید و زمان زیادی را صرف پیدا کردن کیس کامل برای فروش خدمات و محصولات خاص خود نکنید.

 

سوالاتی که زمان استخدام آژانس بازاریابی دیجیتال باید پرسید

پرسیدن سوالات درست به شما کمک می کند که یک آژانس بازاریابی دیجیتال خلاق و پویا پیدا کنید. در اینجا برخی از سوالات روشنگری که هر کسی می تواند در طول روند انتخاب شرکت بازاریابی دیجیتال بپرسد آورده ایم:

• مشتریان قبلی شما چه کسانی هستند؟ آیا آنها  نظرات مثبتی در مورد شما به ما می دهند؟

• چگونه میزان موفقیت خود را اندازه گیری می کنید؟

• چه مقدار از کار برون سپاری خواهد شد؟

• با چه کسانی کار می کنید؟ هنگامی که به آنها نیاز دارید، آیا در دسترس خواهند بود؟

•  از چه ابزارهای مدیریت پروژه استفاده می کنید؟

از وب سایت های سفارشی استفاده میکنید یا قالب های آماده دارید؟

اگرچه اینها تنها سوالاتی نیست که باید در نظر داشته باشید ولی می توانند شما را هنگامی که جستجوی خود را برای یک آژانس بازاریابی دیجیتال شروع می کنید، راهنمایی کنند.

اگر دنبال یک آژانس بازاریابی دیجیتال جدید یا جایگزین تیم فعلی هستید ، با یک تیم شاخص صحبت کنید که می تواند با استفاده از تکنیک های نوآورانه ای و ایده های خلاق راهکارهای بازاریابی خوبی به بیزینس شما ارائه کند.

 

 


 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :