دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

7 روند بازاریابی برای بودجه بندی در 2019 بخش دوم

7 روند بازاریابی برای بودجه بندی در 2019 بخش دوم

اگرچه بسیاری از افراد در اواسط نوامبر در مورد تعطیلات پیش رو ، برنامه های مسافرتی و گذراندن زمان با عزیزانمان فکر می کنیم ، رهبران بازاریابی و کسب و کار اینترنتی با اعداد سر و کار دارند و در مورد بودجه سال جدید قبل از پایان 2018 صحبت می کنند. وقتی که نگاهی به موفقیت های قبلی سال گذشته و کمبودها بیاندازید ، مهم است که ببینید صنعت بازاریابی در اینده نزدیک چه چیزی در چنته خواهد داشت و لازم است تا فرصت های جدید را برای مشارکت و جذب مخاطب جست و جو کنید. در این جا هفت روند بازاریابی را رهبران باید در زمان تنظیم بودجه برای  2019 در نظر بگیرند.

 

 

4. بازاریابی و PR با هم همپوشانی دارند

با افزایش محتوا ، بازاریابی و گروه های روابط عمومی می بینند که همپوشانی بیشتری دارند. من نمی گویم که این دو تیم در حال حاضر هرگز تبدیل به یکسان شدن اند. اما مارک ها شروع به درک اینکه بازاریابی و PR برخی از اهداف مشترک را به اشتراک می گذارند و به خوبی با یکدیگر همکاری می کنند و این باعث می شود که این دو تیم به نزدیکی نزدیک تر شوند. PR در سال های اخیر بسیار پیشرفت کرده است. در مورد پیام های توزیع شده گذشته و موارد بسیار بیشتری در مورد جذب محتوا که برای مارک ها ، خبرنگاران و مخاطبان آنها ارزشمند است ، کمتر است. در حال حاضر ، اگر مفید باشد ، مطالب جذاب به نظر می رسد آشنا ، به این دلیل است که در مورد آنچه بازاریابی در مورد همه چیز مهم است. بازاریابی و روابط عمومی می تواند و باید با هم کار کنند تا یکدیگر را ارتقا دهند و ارزش بیشتری برای مخاطبان خود کسب کنند.

  

5. امنیت و حریم خصوصی یک مسئله مهم است

گفتن این که امسال سال خوبی برای حفظ حریم خصوصی نبوده است ، درست نیست. اگر شما امنیت آنلاین و حریم خصوصی اطلاعات خود را ارزش گذاری می کنید ، پس جریان های ظاهرا بی پایان از داستان های خبری در مورد نقض حقوق و مزایای ممکن است باعث ناراحتی شما شود. و مخاطبان شما احتمالا به همان شیوه احساس می کنند. امنیت آنلاین و حفاظت از اطلاعات شخصی تقاضای رو به رشد برای همه مصرف کنندگان است و رهبران بازاریابی باید این توسعه را در خود جای دهند. در سال 2018 ، تنظیم مقررات حفاظت از اطلاعات در اتحادیه اروپا گامی بزرگ در این مسیر بود. همانطور که مخاطبان اعتقاد به کاهش رسانه ها و نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی رشد می کند ، بازاریابان باید فرآیندهای موجود را به منظور مسئولیت جمع آوری ، نگهداری و محافظت از اطلاعات مخاطبان خود در مورد حفظ اعتماد آنها که برای کسب درآمد آنلاین سخت کار کرده اند ، قرار دهد.

 

6. شخصی سازی و اعتبار موجب جدا شدن بازاریابان موفق می شود

اگر صادقانه بگوییم ، دلیل خوبی در این عصر برای دریافت پیام های عمومی و پیشنهادات غیر مرتبط در باکس ورودی وجود ندارد. با توجه به مقدار بی حد و حصر اطلاعاتی که شما در دسترس دارید ، تکنولوژی که بتواند آن را تجزیه و تحلیل کند و به شما در استفاده از آن بپردازد و ابزار موجود برای اندازه گیری این اطلاعات در طول تعاملات ، اعضای مخاطب شما همیشه باید احساس خاصی داشته باشند. آنها قبلا با محتویات بیشتری بمباران شده اند تا بتوانند از آنها استفاده کنند و شما نمی خواهید فقط به نویز اضافه کنید. فناوری لازم نیست که شما را غیر شخصی تر کند. این می تواند به فروشندگان ارتباطات بهتر را. از آن برای جمع آوری داده های مرتبط (ایمن) استفاده کنید و نقاط داده را به بینش هایی که می تواند پیام شما را هدایت کند ، تبدیل کند. پیشرفته ترین این ابزارها ، انتظارات مخاطبان شما برای محتوای واقعی ، مفید و شخصی تر خواهد بود.

 

7. کم ، بیشتر خواهد بود

در مقاله مربوط به تغییرات در 2019 ، گفته می شود که ما بایستی تلاش کنیم تا برخی کارها را انجام دهیم. چیزها به سرعت در حال رشد هستند ، به خصوص در بازاریابی و ارتباطات. دائما چیز جدیدی وجود دارد که توجه شما را به عنوان یک بازاریاب و توجه مخاطبان خود به عنوان مصرف کنندگان محتوا مورد توجه قرار می دهد. در مسابقه به منظور استفاده از چیز بزرگ بعدی ، برخی از بازاریابان ممکن است سعی در انجام بیش از حد در یک بار - که تنها آنها را با بسیاری از درآمد ناشی از سرمایه گذاری متوجه ، پیام به طور بالقوه مبهوت شده و مخاطبان که از عدم انسجام آنها رنج می برد .

بنابراین به جای فرو رفتن در هر روند به عنوان ظهور ، به یاد داشته باشید اعضای مخاطبان خود و آنچه واقعا برای آنها مناسب است. این باید نور هدایت شما باشد. همه چیز را با دقت بررسی کنید ، اطمینان حاصل کنید که برنامه ای برای اندازه گیری هر آنچه که می خواهید ، داشته باشید و همیشه تجربه مخاطبان خود را اولویت بندی کنید. همانطور که بازاریابی همچنان در حال تکامل است ، با توجه به سخنرانان مختلف ، منابع محتوا مورد اعتماد و سایر رهبران بازاریابی که احترام به آنها را دارید ، به گفتگوهای بودجه خود توجه داشته باشید. امیدوارم که این هفت رشته بازاریابی که در حال شکل دادن به این صنعت هستند ، به شما کمک می کند تا شما برای تخصیص دلار و تعیین اهداف سال 2019 به شما بپیوندید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :