دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

7 روند بازاریابی برای بودجه بندی در 2019 بخش اول

7 روند بازاریابی برای بودجه بندی در 2019 بخش اول

اگرچه بسیاری از افراد در اواسط نوامبر در مورد تعطیلات پیش رو ، برنامه های مسافرتی و گذراندن زمان با عزیزانمان فکر می کنیم ، رهبران بازاریابی و کسب و کار اینترنتی با اعداد سرو کار دارند و در مورد بودجه سال جدید قبل از پایان 2018 صحبت می کنند. وقتی که نگاهی به موفقیت های قبلی سال گذشته و کمبود ها بیاندازید ، مهم است که ببینید صنعت بازاریابی در اینده نزدیک چه چیزی در چنته خواهد داشت و لازم است تا فرصت های جدید را برای مشارکت و جذب مخاطب جست و جو کنید. در این جا هفت روند بازاریابی را رهبران باید در زمان تنظیم بودجه برای  2019 در نظر بگیرند.

 

 

1. محتوا برای بازاریابی و فروش اهمیت داشته است

یکی از بزرگ ترین تغییرات در بازاریابی محتوا این است که در بخش های بازاریابی اختیار شده است. محتوا به همه چیزهایی که تیم بازاریابی شما انجام می دهد ، هسته اصلی است ، بنابراین شما باید آن را به بودجه اختصاص دهید. اگر قبلا برنامه نداشته باشید ، یک طرح بازاریابی محتوا ایجاد کنید. و اگر شما یک استراتژی را ایجاد کرده اید ، زمان کمتری را برای بازبینی آن بردارید ، مطمئن شوید که آن را با مسیری که مایل هستید در سال 2019 برآورده کنید ، تعیین کنید و منابع مورد نیاز خود را تعیین کنید. در حالی که شما فکر می کنید که چگونه محتوای برای شما کار خواهد کرد ، در مورد اهدافی که با تیم فروش خود به اشتراک گذاشته اید را فراموش نکنید - و نحوه نقش در دستیابی به آنها نقش مهمی را بازی می کند. توجه به روند فروش و فکر کردن از طریق راه های محتوا می تواند روند فروش شخصی خود را صاف. محتوا برای بسیاری از بزرگترین اهداف بخش بازاریابی و فروش شما سوخت است و بودجه شما باید آن را منعکس کند.

 

2. چت باتس ها مزایای فراتر از خدمات مشتری را ارایه می کنند

مخاطبان به دنبال تعاملات معتبر و مفیدتر با فروشگاه ها هستند و آنها می خواهند که این نقطه های ارتباطی بر اساس شرایط آنها اتفاق بیافتد. Chatbots می تواند به شما کمک کند که مخاطبان خود را در جایی که هستند و با استراتژی بازاریابی خود ، با درک دقیق از آنها در همان زمان ، مطلع سازید. بر اساس تحقیقات اخیر ، 73 درصد از بازاریابان می گویند که از تجزیه و تحلیل وب سایت خود برای تحقیق مخاطبان خود استفاده می کنند ، اما تنها 42 درصد از آنها از مکالمات واقعی مخاطبان استفاده می کنند. این یک فرصت از دست رفته برای روابط بهتر و پیام رسانی بهتر است و اگر بازاریابان بخواهند این فاصله را ببندند ، ممکن است بخواهند به چت بپردازند. Chatbots نه تنها به شما دقیقا همان چیزی را که مخاطبان شما به دنبال آن می آیند و چه زمانی ، بلکه به شما این اطلاعات را برای آنها آسان می کند - همه در حالی که این بینش را جمع می کنند تا پیام شما را در آینده تقویت کند. این یک پیروزی است و به همین دلیل باید در سال 2019 در نظر گرفته شود.

 

3. فرمت های جست و جوی جایگزین ظهور می کنند

همانطور که راه های مختلفی برای ارتباط پیام شما وجود دارد ، راه های مختلفی برای بازدیدکنندگان وجود دارد تا محتوای شما را جستجو کنند. جستجوی صوتی در حال افزایش است و با اعلام برنامه های گوگل برای ایجاد محتوای بصری در جستجوی بیشتر ، بازاریابان باید برای افزایش جستجوی جایگزین آماده شوند. با توجه به تحقیقات اخیر من که قبلا ذکر کردم ، بیش از نیمی از بازاریاب ها استفاده خود را از محتوای مبتنی بر تصویر افزایش داده اند ، و بیش از یک سوم افزایش محتوای صوتی تنها. این نشان می دهد که بازاریابان با ایجاد انواع مختلفی از محتوای برای مخاطبان در مسیر درست حرکت می کنند. اما اگر شما در حال ایجاد انواع مختلف محتوا بدون فکر کردن از طریق مخاطبان خود را پیدا خواهد کرد ، آن را نمی خواهد انجام بسیاری از خوب است. همانطور که ما به سال 2019 می رویم ، اولویت بندی محتوای چند رسانه ای و جستجوی جایگزین مهم خواهد بود.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :