دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

5 نکته ی بازاریابی برای دانلود بیشتر اپ های موبایل بخش دوم

5 نکته ی بازاریابی برای دانلود بیشتر اپ های موبایل بخش دوم

در بخش اول مقاله گفتیم که ممکن است به نظر رسد که اپل استور که غالب بازار دانلود اپ را در اختیار دارد اما آمار چیز دیگری را نشان میدهد.

براساس تحقیقات، گوگل پلی با داشتن 2.8 میلیون اپلیکیشن در دسترس برای دانلود، در حالی که اپ استور دارای 2.2 میلیون اپلیکیشن برای دانلود است، برتری خود را افزایش داده است.

این به وضوح به این معنی است که تلاش برای ساختن اپ جدید بالاست و فشار بر کارآفرینان و صاحبان کسب و کار آنلاین به منظور ایجاد یک استراتژی بازاریابی قوی اپ وجود دارد.

برای رسیدن به حداکثر تعداد دانلود، در بخش اول چند راهنمایی برای بازاریابی برای شتابگیری دراین روند برای شما آوردیم و در این بخش چند مورد دیگه رو ذکر میکنیم:

 

 

4- جذب مخاطب از صفحات دیگر

اگر طرفدار پست های مهمان نیستید، من پیشنهاد می کنم که آن را حتما شروع کنید. اگر پست مهمان را در صفحه های مناسب انجام دهید، به دانلود برنامه های بیشتری منجر میشود.

اکثر شرکت های توسعه دهنده وب و برنامه های تلفن همراه از قدرت ارسال پست مهمان استفاده می کنند.

هرچه به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید، شانس بیشتری برای افزایش ترافیک در وب سایت شما و دانلود برنامه خواهد بود.

در تجربه من، استفاده از قدرت وب سایت های شناخته شده مانند Mashable، The Next Web، هافینگتون پست و غیره برای دریافت پیام شما به تعداد زیادی مخاطب موثر است.

 

5- عقب نشینی

یکی از موثرترین فرم های بازاریابی ، عقب نشینی است. زمانی که مشتریان شما به خوبی جذب شده اند، فقط نیاز به اجرای تبلیغات با تغییرات جزئی دارید.

این به مشتری اعتماد به نفس می دهد و می توانید این اعتماد را برای بازاریابی محصول خود هر بار که یک محصول جدید تولید می کنید، سرمایه گذاری کنید. همچنین به مشتریان جدید کمک می کند تا به تجربه مشتریان قدیمی شما استناد کنند.

ساخت یک اپ تلفن همراه دشوار نیست اما دانلود شدن آن چالش واقعی شماست. در این دنیای رقابتی، شما باید از استراتژی هایی استفاده کنید که می تواند به شما کمک کند که به دانلودهای بیشتری بیانجامد.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :