دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

5 نکته مهم برای ارایه محصول به مشتری بخش دوم

5 نکته مهم برای ارایه محصول به مشتری بخش دوم

در بخش اول مقاله گفتیم: هنگامی که خودتان را به یک فرد جدید معرفی می کنید، اساسا باید سه چیز را بگویید: درباره خودتان، درباره آنچه که می توانید برای بهبود کسب و کار مشتری آینده تان انجام دهید و چگونگی انجام این کار.

به یاد داشته باشید که در مورد یک مشتری آینده حرف میزنیم، نه کسی که قبلا شما را به عنوان یک همکار تجاری پذیرفته است، این بدین معنی است که هدف اول شما جالب و منحصر به فرد بودن است بدون اینکه فراموش کنید که چه کسی هستید.

این یک مفهوم بسیار ساده است و هربار که ما با یک مشتری جدید مواجه می شویم، تلاش می کنیم راهی مناسب برای گفتن همه چیز بدون خسته کردن طرف مقابل پیدا کنیم.

برای اینکه این کار را آسانتر انجام دهیم، اگر بخواهیم یک ارائه عالی اجرا کنیم، باید 5 چیز را به خاطر آوریم، که در بخش اول مقاله 3 مورد آن را نام بردیم ، در این بخش دو مورد باقی مانده را توضیح خواهیم داد:

 

4- تحقیق، به شکلی متفاوت

این بخشی است که  بیشتر دوست دارید، رفتن به خرید!  تحقیقاتی در وب سایت هایی مانند siteinspire یا awwwards انجام دهید و به بهترین وب سایت ها در کسب و کار مشتری نگاه کنید.

سپس جستجو را به کسب و کار که در زمینه های مشابه کار می کنند گسترش دهید. به عنوان مثال،  در هنگام جستجو برای یک شرکت معماری، به وب سایت های املاک نیز نگاه کنید.

سپس سعی کنید بفمهید که چگونه دیگران در اینترنت مشکلات مشابهی را که این وبسایت دارد را حل کرده اند مثل (نحوه نمایش بسیاری از خدمات ، نحوه نگهداری کاربر، نحوه فیلتر کردن پروژه ها) و سعی کنید نمونه هایی از آن را بیاورید.

 

5- شجاع باشید

این اولین و یا (اگر شما خیلی خوش شانس باشید) دومین باری است که شما با این مشتری ملاقات می کنید، پس خجالت نکشید. نظرات و مهارت های شما مهمند (این چیزی است که شما در وهله اول مورد توجه آنها بوده، درست است؟).

هیچ دلیلی بر اجتناب از گفتن چیزهای جسورانه در مورد اینکه به دلیل استعدادهای شما، رابطه آینده شما چه قدر میتواند عالی باشد وجود ندارد. اگر اکنون از گفتن یک حقیقت ناراحت کننده اجتناب کنید، احتمالا تنها شانس خود را از دست دادید.

امیدوارم که این پیشنهادها برای شما مفید باشند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :