دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

5 نکته مهم برای ارایه محصول به مشتری بخش اول

5 نکته مهم برای ارایه محصول به مشتری بخش اول

هنگامی که خودتان را به یک فرد جدید معرفی می کنید، اساسا باید سه چیز را بگویید: 

درباره خودتان، درباره آنچه که می توانید برای بهبود کسب و کار مشتری آینده تان انجام دهید و چگونگی انجام این کار.

به یاد داشته باشید که در مورد یک مشتری آینده حرف میزنیم، نه کسی که قبلا شما را به عنوان یک همکار تجاری پذیرفته است، این بدین معنی است که هدف اول شما جالب و منحصر به فرد بودن است بدون اینکه فراموش کنید که چه کسی هستید.

این یک مفهوم بسیار ساده است و هربار که ما با یک مشتری جدید مواجه می شویم، تلاش می کنیم راهی مناسب برای گفتن همه چیز بدون خسته کردن طرف مقابل پیدا کنیم.

برای اینکه این کار را آسانتر انجام دهیم، اگر بخواهیم یک ارائه عالی اجرا کنیم، باید 5 چیز را به خاطر آوریم، و آنها عبارتند از:

 

1- بدانید که با چه کسی صحبت می کنید

این کلید برای فهمیدن شکل ارائه است که می تواند ارائه  را کاملا تغییر دهد.

به عنوان مثال، اگر با یک مدیرعامل صحبت میکنید، می دانید که باید فوق العاده واضح باشید، مفاهیم کلیدی را مانند اینکه چگونه می توانید کمک کنید، چقدر هزینه می کنید و چقدر سریع می توانید راه حل را ارائه دهید شرح دهید.

این  موضوع با مدیران بازاریابی یا سایر مدیران سطح بالا تغییر می کند: آنها می خواهند عدد و ارقام ، آنچه شما در گذشته انجام داده اید و دقیقا کاری  که می توانید برای حل مسائل آنها انجام دهید را بدانند.

 

2-  تحقیق، تحقیق، تحقیق

در بهترین حالت، شما یک چت کوتاه با مشتری داشته اید یا یک ایمیل دریافت کرده اید. این به این معنی است که به نوعی می دانید که آنها چه می خواهند یا چه چیزی را می خواهند تغییر دهند.

این کافی نیست. باید به وب سایت آنها رفته و به عنوان یک کاربرآن را تجزیه و تحلیل کنید، و همه چیزهای غیر معمول یا غلطی پیدا می کنید، بنویسید.

برای شناخت بیشتر می توانید به وب سایت هایی مانند Gtmetrix که حسابرسی سریع را به صورت رایگان انجام می دهید، بروید. سپس، اگر بتوانید، درخواست دسترسی به Google Analytics یا سایر اطلاعات مربوط به رفتار و بازدیدهای کاربر را بدهید.

پس از اتمام این بخش، از تصاویر برای اشاره به مسائل بالقوه وب سایت، مانند اسکرین شات برای جزییاتی که می خواهید تجزیه و تحلیل کنید استفاده کنید.

 

3- خلاق باشید

شما دنبال کاری خلاقانه مانند یک استراتژی دیجیتالی، یک ایده نوآورانه یا یک وب سایت جدید هستید. پس نمیتوانید آن را با یک پاورپوینک زشت ارائه دهید.

برای الهام گرفتن در وبسایت های Muzli، Dribbble، Behance  جستجو کنید و با در نظر گرفتن سه قواعد بالا بهترین کار را بسازید.


 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :