دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

5 نکته بازاریابی دیجیتال در سال 2018 بخش دوم

5 نکته بازاریابی دیجیتال در سال 2018 بخش دوم

در بخش اول مقاله گفتیم: در صنعت کسب و کار آنلاین در سطح جهانی بتواند استارت آپ خود را راه اندازی کنید دستاورد بزرگی است. برای کمک به ایجاد پلت فرم های نوپای خود به منابع، ایده ها و برنامه های بزرگ نیاز دارید .

جا برای پیشرفت بسیار زیاد است و هنوز اول راه هستید. در این صنعت سریع و تاثیرگذار، نام تجاری خود را باید با یک استراتژی بازاریابی دیجیتال قوی مطرح کنید.

بازاریابی دیجیتال یک ابزار قدرتمند است که به حضور آنلاین شما کمک کند و آن را تحت تاثیر قرار دهد.

همه چیزهایی که برای ساختن چهره ی دیجیتالی خود لازم دارید بستگی به شناخت دیگران از نام تجاری شما دارد. هنگامی که توسط مخاطبان مورد نظر خود شناخته می شوید، شروع به تاثیر گذاری خواهید کرد.

یکی از موثرترین راه های ایجاد یک چهره قوی، استفاده از رسانه های دیجیتال برای نیازهای بازاریابی شما است.

و نکاتی ضروری که برای بازاریابی دیجیتال برای شروع استارت آپ وجود داشت ، را نام بردیم در اینجا به چند نکته دیگه هم اشاره میکنیم:

 

3- شبکه های اجتماعی

چهره و هویت آنلاین شما با وب سایت و شبکه های اجتماعی شما آغاز می شود. بنابراین می توانید به مخاطبان خود  با پیام خود و محتوای قدرتمند از طریق پلتفرم رسانه ای قوی اجتماعی پیوند دهید.

به عنوان یک استارت آپ، یکی از اولین چیزهایی که احتمالا لازم دارید، یک استراتژی فعال شبکه اجتماعی است.

شما می دانید که در  صنعت کسب و کار ، رسانه های اجتماعی کلید استفاده از آگاهی و ارزش برند شما است.

برنامه هایی مانند SnapChat و Instagram در حال محبوب شدن و جذب کردن مخاطبین به برندها هستند.

در استراتژی شبکه های اجتماعی خود به طور منظم و پیدار باشید و رشد خود را به حداکثر برسانید. استراتژی های رسانه ای اجتماعی خوب می توانند تاثیر زیادی بر تولید و مدیریت، آگاهی از برند و البته رتبه بندی موتور جستجوی بهتر داشته باشند.

و در حالی که شبکه های اجتماعی موثر و موفقی برای شروع  وجود دارند، بازاریابی اینفلوئنسرها از سال 2016 افزایش یافته است که برای اکثریت قریب به اتفاق کاربران شبکه های اجتماعی قانع کننده است.

بررسی کنید که چه کسی میتواند تأثیرگذارترین فرد برای نام تجاری شما باشد. با آنها ارتباط برقرار کنید و در کمک به شما در ایجاد برند  مطرح استفاده کنید.

 

4- بازاریابی ویدئویی

اینروزها یک روند صعودی در این شکل از بازاریابی میبینید. فیلم ها ابزاری قدرتمند برای برقراری ارتباط گسترده هستند.  لایوهای فیس بوک، استوری های اینستاگرام و SnapChat را برای ارتباط با مخاطبان خود در نظر بگیرید.

شما می توانید از وبینارها و لایوهای زنده برای راه اندازی محصولات ، آموزش ها، و پاسخ به سوالات استفاده کنید. این به مخاطبین شما احساس نزدیکی به شما می دهد و به آنها کمک می کند تا با برند و محصولتان ارتباط بیشتری برقرار کنند.

 

5- بهینه سازی موتور جستجو

و مهمتر از همه، دنبال یک راه حل معتبر SEO باشید. انالیزی در سئو وبسایت داشته باشید و نحوه ارتباط کاربران با وب سایت و شبکه های اجتماعی شما را کشف کنید.

SEO به جنبه های وب سایت و بهینه سازی صفحه، بهینه سازی دستگاه ها و ساخت لینک معتبر برای دید بهتر در نتایج موتور جستجو نگاه خواهد کرد.

به عنوان مثال، در یکی از به روز رسانی های بسیار مهم گوگل، وب سایت هایی که در دستگاه های مختلف دیجیتال پاسخگو نبودند، صرف نظر از هرگونه رتبه SEO خود، در جستجو به طور کلی نمایش داده نمی شوند.

پس از شناخت ماهیت ارتباط، گسترش و تاثیر سئو برند خود، بازاریابی یا استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را بازبینی کنید.

درک اینکه چگونه SEO کار می کند و انتظارات و چشم انداز شما از یک متخصص سئو چیست به شما کمک می کند شروع به رشد سریع تری کنید. استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را به طور منظم ادامه دهید.

 

رشد بهینه سازی شده

یک استراتژی بازاریابی دیجیتال خوب می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای توسعه، تاثیر و رشد بیزینس شما باشد زیرا مخاطب را با کسب و کار در زمان واقعی متصل می کند و از این رو، سریعتر از استراتژی های بازاریابی معمولی به نتیجه میرسد.

به همین ترتیب، نرخ تبدیل به فروش نیز می تواند مثبت باشد. اگر مشتریان ارتباط مثبتی با برندها بگیرند میبینید که روند مصرف برندهای جدید در حال افزایش است .

هماهنگ و منظم بودن در استراتژی بازاریابی دیجیتال شما به شما کمک می کند تا بیشترین تاثیر را در شروع استارت آپ خود داشته باشید.

علاوه بر این، جذب یک تیم موثر و متمرکز از متخصصان سئو به شما کمک می کند تا ترافیک آنلاین خود را به برند خود جذب کنید.

استراتژی بازاریابی دیجیتال خوب مشتریان مناسب را به برند شما جذب می کند و بقای شما را در این صنعت سریع و پویا تضمین می کند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :