دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

5 نکته بازاریابی دیجیتال در سال 2018 بخش اول

5 نکته بازاریابی دیجیتال در سال 2018 بخش اول

این که در صنعت کسب و کار آنلاین در سطح جهانی بتواند  استارت آپ خود را راه اندازی کنید دستاورد بزرگی است. برای کمک به ایجاد پلت فرم های نوپای خود به منابع، ایده ها و برنامه های بزرگ نیاز دارید .

جا برای پیشرفت بسیار زیاد است و هنوز اول راه هستید. در این صنعت سریع و تاثیرگذار، نام تجاری خود را باید با یک استراتژی بازاریابی دیجیتال قوی مطرح کنید.

بازاریابی دیجیتال یک ابزار قدرتمند است که به حضور آنلاین شما کمک کند و آن را تحت تاثیر قرار دهد.

همه چیزهایی که برای ساختن چهره ی دیجیتالی خود لازم دارید بستگی به شناخت دیگران از نام تجاری شما دارد. هنگامی که توسط مخاطبان مورد نظر خود شناخته می شوید، شروع به تاثیر گذاری خواهید کرد.

یکی از موثرترین راه های ایجاد یک چهره قوی، استفاده از رسانه های دیجیتال برای نیازهای بازاریابی شما است.

در اینجا 5 نکته ضروری برای بازاریابی دیجیتال برای شروع استارت آپ وجود دارد:

 

1- تجربه مشتریان

مخاطبان شما بیشترین اهمیت را دارند. مخاطبان شما باید بتوانند با نام تجاری شما، ارزش ها و محصول شما ارتباط برقرار کنند تا یک رابطه پایدار و ارتباط با شرکت شما ایجاد شود.

به طور مشابه، مخاطبان در حال حاضر بیشتر بازتاب دهنده و پذیرنده برند شما هستن زمانی که تجربه منحصر به دارند.

استراتژی های بازاریابی دیجیتال شما باید با دقت طراحی شوند تا برای مخاطبان بازار جذاب شود. تحقیق کنید که چه چیزی برای مخاطبان شما کار می کند.

با ایجاد علاقه و آگاهی با ارائه محتوای مناسب و الهام بخش قادر به تقویت شنیده شدن صدای برند خود با پیوستن به مخاطبان خود خواهید بود.

 

تجربه کاربر می تواند در درجه اول از طریق محتوا، کانال های ارتباطی و رابط کاربری بصری تاثیر گذار باشد.

سرعت بارگذاری وب سایت شما؛ منوها ؛ chatbots که در برقراری ارتباط کمک می کند؛ و سادگی و لحن محتوای شما کلید موفقیت کاربر است.

علاوه بر این، شما نیاز به ایجاد یک استراتژی مدیریت مشتری دارید که به شما در برقراری ارتباط با مشتریان کمک می کند.

این استراتژی شما را از طریق مدیریت سوالات و شکایات بازخوردها را برای بهبود بیزینس جمع آوری می کند و مشتریان خود بخشی از جامعه برند احساس می کنند.

به عنوان مثال، از یک سری پرسش های معمول آماده برای پاسخ دادن به مخاطبان خود و درخواست های مشتریان در رسانه های اجتماعی، از طریق ایمیل، تلفن و غیره استفاده کنید.

اگر علاقه مند به درگیر شدن بیشتر باشید، دنیای دیجیتال پر از روش های جدید است. راهنمایی ها و ترند های بیشتری را برای ایجاد یک تجربه کاربری جذاب دنبال کنید.

 

2- محتوای خلاقانه

در یک استراتژی بازاریابی محتوا سرمایه گذاری کنید که مخاطبان شما را جذب می کند. ایجاد محتوایی که منحصر به فرد و تازه است می تواند تاثیر قوی بر روی بازار هدف شما بگذارد.

از ارتباط پیام برند شما تا تعامل با مشتریان خود با اطلاعات، محتوا است که برای مشتریان شما مفید است.

محتوای خوب می تواند ترافیک سایت را افزایش دهد ورتبه بندی موتور جستجوی شما را بهبود بخشد.

مخاطبان شما عمدتا به دنبال محتویاتی هستند که ارزش خواندن دارد. از قانون طلایی 80/20 برای ایجاد و مدیریت محتوا استفاده کنید. 80٪ از محتوای شما نباید در مورد محصول شما باشد . نگران نباشید! این کار به هیچ وجه سبب نگرانی نیست  و 20٪ از آن می تواند در مورد فروش آنلاین شما، فروشندگان و غیره باشد.

پیام رسانی نیز بسیار موثر است. مبارزات بازاریابی فیس بوک Messenger راههی خوب و موثر برای بازاریابی دیجیتالی است.

مخاطبان شما بیشتر احتمال دارد که روی لینکی که در مسنجر فیس بوک دریافت شده کلیک کنند تا از ایمیل های بازاریابی . محتوائی که ایجاد می کنید و رسانه ای که انتخاب می کنید تا حد زیادی بر رشد تجاری شما تاثیر می گذارد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :