دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

5 روند بازاریابی که بایستی در 2019 در نظر گرفته شوند بخش اول

5 روند بازاریابی که بایستی در 2019 در نظر گرفته شوند بخش اول

در هر یک از سه سخنرانی اخیر ، من این سوال ساده را پرسیده ام: به نظر شما در سال بازاریابی آینده چه اتفاقی رخ می دهد؟ گوینده های بازاریابی و فروش بسیاری وجود دارند که بر این روند ها در 2019 اثر دارد. اکنون تابستان است ولی افراد تلاش می کنند تا به آینده نگاه کنند. من درک می کنم که چرا دنیا درهر دقیقه به شدت تغییر می کند و مقیاس بندی و حفظ اعتماد به جهان بازاریابی سخت است. هرچه از برنامه جلوتر باشید ، بهتر قادر به احساس مدیریت تغییرات خواهید بود.

 

 

 

1. افراد به سایر افرادی که می شناسند و محتوای معتبر ، اعتماد می کنند نه به تبلیغات

ما از دیرباز می دانیم که افراد ، از تبلیغات متعارف فرار می کنند. مطالعه نیلسن از 2015 نشان داده است که چهار منبع تبلیغات قابل اعتماد موارد زیر هستند: افرادی که می شناسیم ، سایت های برند ، سایت های دارای هیئت تحریریه و ارزیابی ها. تبلیغات در نزدیک انتهای این لیست است و این حقیقت قابل تغییر نیست. در واقع ، انتظار می رود 30 درصد از کاربران اینترنت از پایان سال جاری استفاده از بلوک های تبلیغاتی را داشته باشند ، به این معنی که تبلیغات سنتی در حال حاضر حتی به 30 درصد از کاربران مورد نظر ممکن نیست. بنابراین ، آیا این به این معنی است که بازاریابان باید آگهی ها را به طور کامل رها کنند؟ لازم نیست.

من صادقانه می فهمم که هنوز برای برخی از تبلیغات وجود دارد ، اما آنها باید نسبت به مصرف کننده مناسب تر و ارزشمند باشند. به همین دلیل ما می بینیم که پول بیشتری برای بازاریابی محتوا ، بازاریابی تأثیرگذار ، مشارکت های ارجاعی و سایر روش هایی که برای ارائه ارزش واقعی به مخاطبان طراحی شده است را می بینیم. این تغییر تا زمانی ادامه پیدا نمی کند که تبلیغات برای مصرف کننده بیشتر باشد.

 

 2. خلاقیت ، موجب تفکیک بازاریابان موفق می شود

مردم همیشه می گویند که چاپ از بین رفته است ، ولی من اخیرا با شرکتی روبرو شده ام که از نرم افزار برای کسب ادرس فیزیکی برای مشتریان اینترنتی استفاده کرده است و خبرنامه های چاپی را به آن ها ارسال کرده است. در عصر میل کیمپ و هاب اسپات ، این شرکت معمولا نشان می دهد که کمپین آن بسیار موفق بوده است. به بیان ساده ، همه به سیستم دیجیتال دست یافته اند و این شرکت شاهد فرصتی برای انجام کار متفاوت است. در حال حاضر ، من از اینکه کسب و کار آنلاین باید سعی در بازاریابی چاپی یا بازنگری در چاپ داشته باشد ، انجام نداده ام ، زیرا این امر غیرممکن است و نه به دلیل آن که مخاطبان آن را تکرار می کنند. اما آنها باید کمپین های یکپارچه و تاکتیک های توزیع خلاق را در نظر بگیرند که بر روی راه های جذب مخاطب به رقبا تمرکز می کنند.

 

3. برندگان نگران موانع درونی نیستند

در اولین نکته ، من در مورد نیاز به ایجاد محتوای جذاب ، نه فقط تبلیغات صحبت کردم. محتوای جذاب فقط به بازاریابی کمک نمی کند. این می تواند تیم فروش خود را فعال کند و برای استخدام ، ارتباطات سرمایه گذار ، آموزش داخلی و فقط در مورد هر منطقه دیگری از فروشگاه شما سودمند باشد. هر زمانی که من یک سخنرانی کلیدی را انجام می دهم ، مردم به من می گویند: "جان ، ما فقط نمی توانیم این کار را انجام دهیم! با ادارات دیگر ، نوارهای قرمز زیادی وجود دارد." پاسخ من؟ شرکت هایی که موانع میان ادارات را ایجاد می کنند در بلندمدت شکست خواهند خورد. شرکت های پیشرو در بخش هایی با هم کار می کنند. ایجاد محتوای جذاب صرفا یک نگرانی بازاریابی نیست. محتوا بزرگ می تواند سایر بخش های شرکت را تامین کند ، که باعث استعداد بهتر ، هزینه های پایین تر و روابط بهتر با سرمایه گذاران می شود.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :