دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

5 روش روانشناسی برای بهبود نرخ کلیک از طریق ایمیل بخش دوم

5 روش روانشناسی برای بهبود نرخ کلیک از طریق ایمیل بخش دوم

آیا تاکنون امتحان کرده اید که نرخ کلیک ایمیل خود را بهبود ببخشید؟ شما یک سوژه عالی می نویسید ، طرح چشم نوازی دارد و نسخه به خوبی نوشته شده است. با این وجود به دلایلی نرخ کلیک شما هنوز پایین تر از آن چیزی است که شما انتظار دارید است. پاسخ نگرانی و پرسش های شما می تواند در روانشناسی باشد.

 

 

 

 

4. ایجاد احساس اضطرار

هنگام تلاش برای بهبود نرخ کلیک در بازاریابی ایمیل ، یکی از مهمترین کارهایی که می توانید انجام دهید ایجاد حس فوریت است. فوریت یک انگیزه عالی است. این یک کاتالیزور است که مردم را به سمت اقداماتی مانند سرمایه گذاری در محصول آنلاین یا خدمات آنلاین سوق می دهد. مخصوصا این یک تاکتیک مفید است که در آینده در هنگام فروش یا تبلیغ از آن استفاده کنید. به مشترکان خود بگویید که تنها مدت زمان محدود برای استفاده از این پیشنهاد دارند. اینگونه احتمال اقدام آنها افزایش یافته ، در نتیجه نرخ کلیک شما افزایش می یابد. راه های انجام این کار:
• یک تایمر شمارش معکوس به تبلیغات ایمیل بعدی خود اضافه کنید
• کلمات و عبارات فراخوان عمل را اضافه کنید: "اکنون عمل کن" ، "منتظر نمان" ، "عجله کن!"

مطابق نظر Harvard Business Review ، احساس فوریت ترکیبی از افکار ، احساسات و رفتار است. با توسل به فوریت ذاتی یک شخص ، از نظر عاطفی بر آنها تأثیر می گذارید و اگر می خواهید فرد را به سمت عمل سوق دهید ، باید احساسات آنها را درک کنید. توسل به عقل و خرد باعث می شود که یک شخص دلیل منطقی برای خرید آنلاین محصول شما داشته باشد. از طرف دیگر جذابیت در احساسات آنها احتمال خرید را افزایش می دهد و بلافاصله این کار را انجام می دهند.

 

5. FOMO

یکی دیگر از انگیزه های بزرگ ترس از دست دادن یا FOMO است. بازاریابان می توانند از FOMO برای بهبود نرخ کلیک از طریق ایمیل استفاده کنند. هر وقت پیشنهاد ویژه ای دارید یا تبلیغی در پیش است ، می توانید دو گزینه را انتخاب کنید: می توانید به سادگی اعلام کنید که فروشگاه آنلاین دارید یا می توانید به FOMO مشترکین خود متوسل شوید. فیجی ایرویز یک کار عالی انجام می دهد. آنها نه تنها احساس اضطراری را فراخوانی می کنند: "عجله ، فروش به زودی به پایان می رسد!" ، بلکه نسخه الکترونیکی آنها شامل یک محور FOMO ("تعداد محدود هستند") هستند. حتی اگر آنها احساس فوریت زمانی نکردند ، برخی از مشترکان آنها از این واقعیت که تعداد محدودی محصول وجود دارد ، انگیزه خرید پیدا می کنند. FOMO در مورد آنچه در اطراف ما اتفاق می افتد ، بخشی ذاتی از شخصیت انسان است. فقط به بچه های کوچک نگاه کنید. آنها می توانند بسیار خسته باشند ، اما در برابر خوابیدن ، در برابر پدر و مادرشان مقاومت خواهند کرد. چرا؟ به این دلیل است که آنها نمی خواهند آنچه را که در اطراف آنها اتفاق می افتد از دست بدهند. مطالعات متعدد انجام شده است تا ثابت شود FOMO حتی در بزرگسالان وجود دارد. ممکن است فکر کنید که کهنسالان روز به روز پیرتر می شوند ، اما واقعا اینگونه نیست. این فقط بر اساس اولویت های ما تغییر می کند. این ترس می تواند در بزرگسالان به ویژه در مورد خرید یا سرمایه گذاری به تجربیات شخص برگردد و روش های جدیدی بروز کند.بازاریابان می توانند با استفاده از این موارد نرخ کلیک از طریق ایمیل را افزایش دهند.

 

نتیجه گیری

در پایان ، یک واقعیت برای همه مخاطبان یکسان است: همه ما انسان هستیم و از آنجا که زمینه روانشناسی همچنان با درک ذهن پیچیده ما روبرو می شود ، آنها در حال تولید اطلاعات مفیدی هستند که می توانند به شما در درک بهتر آنچه به مشترکان ایمیل شما انگیزه می دهد کمک کند. بنابراین کنجکاوی را تحریک کنید ، از برهان اجتماعی استفاده کنید و از خواسته های خودخواهانه در تبلیغات ایمیل بعدی خود استفاده کنید ، فقط می توانید آن را در افزایش نرخ کلیک از طریق ایمیل خود که برای آن تلاش کرده اید دریافت کنید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :