دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

4 تاکتیک برای افزایش بازگشت بازدید کنندگان بخش سوم

4 تاکتیک برای افزایش بازگشت بازدید کنندگان بخش سوم

"آنها را از موقعیت های دیگر بازگردانید" این همان شعار هر تیم بازاریابی است که به دنبال کسب ارزش بلند مدت از مخاطبان خود باشد. در حالی که ترافیک اولیه بالا در مورد ارسال یا راه اندازی محصول می تواند هیجان انگیز باشد ، اما شما هرگز نمی خواهید با یک تسویه حساب مشتری روبرو باشید.

 

 

 

 

تبلیغ محتوای کانال های اجتماعی

اگر می خواهید کاربران محتوای شما را در صدر ذهن خود نگه دارند ، باید راهی داشته باشید که به طور مرتب به آنها یادآوری کنید که چه کاری میخواهید انجام دهید. یکی از بهترین ابزارها برای ارائه به روزرسانی های دقیق و چشم گیر چیست؟ شبکه های اجتماعی. میزان مصرف محتوا درLinkedIn  با 21٪ و در Facebook با 57٪ افزایش یافته است و 76٪ از مردم از فید فیس بوک و تلگرام و اینستاگرام خود برای یافتن مطالب جالب استفاده می کنند. چه راهی بهتر از این برای هدایت ترافیک ارگانیک به سایت شما و سپس تبلیغ منظم محتوای شما در کانالهای اجتماعی وجود دارد؟ در نظر بگیرید هر روز محتوای جدید را در همان روزی که دقیقا پخش می شود ، تبلیغ کنید ، حتی محتوای قدیمی تر را هم تراز کنید که مطابق با آنچه مخاطبان شما تجربه می کنند ، هماهنگ باشد. یک تقویم سرمقاله ایجاد کنید که در آن شما نه تنها برای محتوای جدید برنامه ریزی کنید ، بلکه محتوای موجود را نیز برنامه ریزی کنید که در طول ماه در کانال های اجتماعی منتشر می شود یا می تواند دوباره در تبلیغ های بزرگتر قرار گیرد.

حال دو مورد زیر را حتما باید برای نتیجه گرفتن از 4 تاکتیک بالا ، درنظر بگیرید:

 

بازخورد کاربران را در نظر بگیرید

کمپین های تبلیغاتی ، کاربرانی را که قبلا از وب سایت شما بازدید کرده اند یا در پایگاه داده شما مخاطب هستند (مانند یک مشتری) هدف قرار داده است. به طور معمول ، این کاربران با استفاده از داده های مبتنی بر کوکی تعیین می شوند. هنگامی که کاربر از وب سایت شما بازدید کرد ، یک کوکی در مرورگر شان  قرار می گیرد و سپس به آنها تبلیغات مربوط به تاریخچه مشاهده آنها در سایت های خارج از سایت شما ارائه می شود. Google چندین روش مختلف برای بازآرایی ارائه می دهد و یکی از این گزینه ها راه یابی به شبکه نمایش کاربر. اگر این تکنیکی است که شما علاقه مند به دنبال آن هستید ، Google منابع بسیاری را در مورد چگونگی شروع کار ارائه می دهد و حتی به شما امکان می دهد تا چگونه یک لیست بازاریابی ایجاد کنید. یک رویکرد مشابه دیگر برای بهره برداریاز بازخورد فیس بوک است. یکی از راه های انجام این کار این است که با استفاده از پیکسل های فیس بوک می توانید مخاطبان سفارشی و کاربرانی را که در یک بازه زمانی مشخص به سایت شما مراجعه کرده اند را انتخاب کرده و سپس طراحی تبلیغات سفارشی که در فید آنها ظاهر می شود را ایجاد کنید.

 

اندازه‌گیری با Microconversions

سرانجام ، وقتی نوبت به یافتن راههای جدیدی برای تجزیه و تحلیل تعامل و افزایش تعداد بازدید کنندگان در حال بازگشت به سایت شما می رسد ، باید به هر بخشی از تجربه کاربر توجه کنید. Microconversions اقدامات کوچکی است که کاربران در وب سایت شما یا در سایر نقاط مرتبط با محتوای شما انجام می دهند و آنها را به سمت مسیر تبدیل یعنی نزدیک تر به فروش سوق می دهد. یکی از دلایل اندازه گیری Microconversions این است که آنها شما را از اثربخشی مطالب خود و اینکه چگونه محتوای شما به پرورش کاربران کمک می کند ، آگاه می کنند. این بینشها در نهایت وقتی می خواهید از سایت خود کسب درآمد آنلاین کنید و تعیین کنید که آیا به اندازه کافی از مخاطبان طولانی مدت ، مشتری متعصب ساخته اید ، بسیار مهم می شود. برخی از فاکتورهای مهم برای مشاهده ، شامل ثبت نام در خبرنامه ، بازشدن و به ویژه کلیک ، سهام اجتماعی ، نظرات و بارگیری چیزهایی است که از طریق سایت خود به اشتراک می گذارید. از آنجا که به دنبال کسب درآمد می گردید ، این بهینه سازی ها را برای ادامه رشد و تداوم مخاطبان در حال بازگشت به سایت ، در نظر بگیرید زیرا این کاربران در نهایت همانهایی هستند که تا انتهای راه با شما می مانند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :