دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

4 تاکتیک برای افزایش بازگشت بازدید کنندگان بخش دوم

4 تاکتیک برای افزایش بازگشت بازدید کنندگان بخش دوم

"آنها را از موقعیت های دیگر بازگردانید" این همان شعار هر تیم بازاریابی است که به دنبال کسب ارزش بلند مدت از مخاطبان خود باشد. در حالی که ترافیک اولیه بالا در مورد ارسال یا راه اندازی محصول می تواند هیجان انگیز باشد ، اما شما هرگز نمی خواهید با یک تسویه حساب مشتری روبرو باشید.

 

 

 

 

محتوای جدید را بطور منظم منتشر کنید

آیا بازاریابان راضی به طور اجتناب‌ ناپذیری از خود می ‌پرسند که چه زمانی باید محتوا را منتشر کنم؟ طبق نظر Hubspot ، شرکت ‌هایی که ۱۶ پست بلاگ در هر ماه منتشر کردند تقریبا  ۳.۵ برابر بیشتر از شرکت‌هایی که ماهانه بین صفر و چهار پست منتشر می کنند ، موفق هستند و به طور طبیعی نگرش های جدید و به موقع برای کسانی که به وب سایت شما باز می‌گردند ارایه می‌ دهند. بسته به جدول زمانی و پهنای باند تولید محتوا ، ممکن است نتوانید هر روز از ماه مطلب منتشر کنید. این به معنای این نیست که چهارچوب جادویی و مشخصی برای تعداد پست ها وجود دارد ، مهمتر از آن ، این است که "تعادل بین محتوای کافی برای حرکت در سایت و دکمه های اکشن شما ایجاد شود" همانطور که دن باپتیست از Skyword پیشنهاد می کند با داشتن یک برنامه منظم که با آن محتوای جدید را منتشر می کنید ، یک سطح اعتماد و سازگاری و ثبات برقرار می کنید. مخاطبان شما یاد می گیرند که هر چند وقت یکبار محتوای جدید برای بررسی و مطالعه شان وجود دارد و برآورده کردن این انتظار می تواند تبدیل به یک نیروی محرک در تعامل کاربر با وب سایت شود. یکی دیگر از راه های ایجاد انگیزه که باعث می شود کاربران بخواهند دوباره برگردند ، استفاده از مجموعه است. یک مجموعه در حال اجرا ، مانند پست های وبلاگ موضوعی دنباله دار ، به کاربران انگیزه می دهد که اگر در یک برنامه هفتگی ، دو هفته ای یا حتی ماهانه تنظیم شده اند ، دوباره به سایت شما برگردند. مجموعه ای را در نظر بگیرید که یک توصیه تخصصی ، یک ستون سرگرم کننده یا پوشش رویدادهای خبری به موقع برای مخاطبان شما دارد ، این بی نظیر است و کاربران به عنوان یک مرجع قابل اعتماد در زمینه موضوع ، به برند و سایت شما مراجعه می کنند.

 

یک خبرنامه محتوا ایجاد کنید

اگر یک خبرنامه ایمیلی ندارید و محتوای اینگونه تولید نمی کنید ، زمان آن رسیده است که شروع کنید! ترافیک ایمیل از بالاترین میزان درگیر شدن و تعامل کاربر با فروشگاه آنلاین و وب سایت است. خبرنامه های ایمیل یک تاکتیک جدید نیستند ، اما به طور سنتی برای معاملات و تراکنش ها مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال ، در سال های اخیر خبرنامه های الکترونیکی با ارسال مطالب به طور مستقیم به صندوق ورودی خواننده شما ، به عنوان ابزاری برای تعامل کاربر شده اند. خبرنامه ها مشارکت و ROI را بهبود می بخشند. "زیرا آنها بوم سفید داستانهای بی نظیر و منحصر بفرد را ارائه می دهند: داستان هایی که در زمینه های اجتماعی خوب کار نمی کنند اما با این وجود جذاب هستند. این داستان ها ، از اطلاع رسانی و آموزشی گرفته تا شخصی و محاوره ای ، به ایجاد ارتباط شخصی و عاطفی با مخاطب کمک می کنند و باعث تعامل و ترغیب جامعه می شوند. با وجود بسیاری از راه های ایمیل موجود برای راه اندازی سرویس منظم خود ، راه اندازی یک خبرنامه محتوای اصلی به آسانی تهیه حساب کاربری در MailChimp یا GetResponse یا ConstantContact و ایجاد لیستی از آدرس های پایگاه مشترک اختصاصی است. امروزه بسیاری از ارائه دهندگان CMS افزونه هایی را برای پیاده سازی ماژول های ثبت نام یا ابزارک های اشتراک در صفحات مختلف سایت شما در دسترس قرار می دهند. آن ها را با قرار دادن در سایت آزمایش کنید و سپس آن را ثابت نگه دارید. برای شخصی سازی بهتر حتی ، در صورت موجود بودن ، از ابزارهای تقسیم بندی نیز استفاده کنید تا لیست های مختلف مشترکین را ایجاد کنید که می توانید با قطعات خاصی از محتوا  آن ها را هدف گذاری کنید. سرانجام ، پیشنهادات محتوا را به روشی منسجم جمع کنید که مورد توجه مخاطبان شما قرار بگیرد. به عنوان مثال ، اگر می دانید که کاربران را در گروه خاصی از سایت خود جمع آوری کرده اید ، با پیگیری مطالب بیشتر مربوط به این موضوعات ، آنها را درگیر کنید. مضامین متداول در رفتار خواننده را بشناسید و با اتصال به دکمه های شبکه های اجتماعی ، حلقه تعامل مشتری را بیشتر بسازید تا دسترسی شما حتی بیشتر گسترش یابد.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :