دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

4 تاکتیک برای افزایش بازگشت بازدید کنندگان بخش اول

4 تاکتیک برای افزایش بازگشت بازدید کنندگان بخش اول

"آنها را از موقعیت های دیگر بازگردانید" این همان شعار هر تیم بازاریابی است که به دنبال کسب ارزش بلند مدت از مخاطبان خود باشد. در حالی که ترافیک اولیه بالا در مورد ارسال یا راه اندازی محصول می تواند هیجان انگیز باشد ، اما شما هرگز نمی خواهید با یک تسویه حساب مشتری روبرو باشید.

 

 

 

 

 

اگر فکر می کنید برنامه ریزی استراتژی متمرکز در زمینه هدایت بازدید کنندگان جدید به فروشگاه آنلاین شما کافی است ، بدون در نظر گرفتن این که چگونه تعداد بازدید کننده های برگشتی و تعامل کلی را افزایش دهید ، اگر فقط به پاداش های کوتاه مدت توجه می کنید ، زمان آن است که درباره استراتژی بهینه سازی محتوای خود تجدید نظر کنید. در منظر دیجیتالی امروزی که میلیون ها قطعه محتوا در هر ثانیه در وب بارگذاری می شود ، بازاریابان باید توجه خود را از تنها جذب کلیک های جدید به تقویت تعامل کاربر و جامعه وفادار بازگشت بازدید کنندگان ، گسترش دهند. بازدید کنندگانی که باز میگردند کاربرانی هستند که پس از تجربه اولیه خود در سایت شما ، تصمیم گرفتند دوباره به سایت شما بازگردند. اکثر ابزارهای تحلیلی این معیار را در محدوده تاریخ خاصی که شما انتخاب کرده اید اندازه گیری می کنند. این اندازه گیری ها با تعداد محدودیت های "منحصر به فرد" محتوای شما در بار اول متفاوت است ، یک اصطلاح قدیمی که اکثر بازاریابان حتی نمی توانند متوجه آن شوند "همه با هم از Google Analytics جدا شده اند" است. اکنون زمان آن رسیده است که با الگوریتم های Google در تعریف مجدد مناطق موفقیتی که به آن توجه می کنند ، نسبت به بازدید کنندگان جدید ، توجه بیشتری به بازدید کنندگان قبلی خود داشته باشید.

 

در ساخت یک مخاطب وفادار سرمایه گذاری کنید

این که شما برای ایجاد آگاهی ، ایجاد آموزش به مخاطبان خود ، اطلاع رسانی یا هدایت فروش آنلاین ، محتوا ایجاد می کنید ، قبل از اینکه حتی به فکر درآمدزایی سایت خود باشید ابتدا باید مخاطبان خود را بسازید. هیچ کس نمی تواند تنها با تکیه بر تلاش های بازاریابی سنتی و تبلیغات ، یک محتوا با موفقیت طولانی مدت ایجاد کند. این جایی است که بازاریابی محتوا وارد می شود. این را در نظر بگیرید: طبق اعلام موسسه بازاریابی محتوا ، بازاریابی محتوا نتیجه ای سه برابر بازاریابی سنتی ارائه می دهد ، در حالی که 62 درصد هزینه کمتری دارد.

تصور کنید اگر روزی تمام تبلیغات پرداخت شده را قطع کنید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ به احتمال زیاد ترافیک شما فورا دچار افت قابل توجهی خواهد شد زیرا بسیاری از تاکتیک های تبلیغات بازاریابی ، متمرکز بر تولید تعداد بازدید کنندگان جدید است. این امر زمانی احساس می شود که توجه داشته باشید که کاربران بازگشتی بخش بیشتری از مخاطبان شما هستند که فراتر از یک کلیک جالب بر روی یک تبلیغ حمایت شده باید روی آنها سرمایه گذاری شود. داشتن یک بخش خوب از خوانندگان برگشتی نشان می دهد که شما ارزش واقعی وب سایت را از محتوای خود میگیرید. به اندازه ای که کاربران بخواهند دوباره و دوباره برگردند. یک معیار خوب برای بازگرداندن ترافیک که بیشتر سایت ها باید در آن تلاش کنند ، حدود 20 تا 30٪ از بازدیدهای کلی آنهاست. اگر در این مکان قرار دارید ، عالی است! اگر اینطور نیست ، در ادامه مطالب را بخوانید تا با تاکتیک های مختلفی که به شما کمک می کند بازدیدکنندگان را افزایش دهید و کاربر را از طریق مطالب خود جذب کنید ، آشنا شوید.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :