دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

3 چالش کلیدی بازاریابان چهره و چگونگی غلبه بر آنها بخش دوم

3 چالش کلیدی بازاریابان چهره و چگونگی غلبه بر آنها بخش دوم

آنچه در مقاله قبل خواندیم :

بازاریابان امروز با چالش های شگفت انگیز در ارتباط با مشتریان در سراسر کانال های متعدد و نقطه های ارتباطی مواجه هستند. هر دو بازاریابی هوشمند و فناوری مناسب را قادر می سازد تا بتواند به سرعت و با مقیاس گوش فرا دهد ، یاد بگیرد و به مشتری پاسخ دهد. با این حال ، طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده است ، گزارشی از وضعیت مشارکت توسط Marketo منتشر شده است ، تقریبا نیمی از بازاریابان (48 درصد) گفتند که یافتن ابزار مناسب برای برقراری ارتباط با مشتریان آنلاین ، بزرگترین چالشی است که امروز با آنها روبرو است.در این مقاله ، من سه تا از چالش های بازاریابان را با امروز و نوآوری های فناوری بازاریابی آشنا می کنم که به آنها کمک می کند بر آنها غلبه کنند ، از جمله برخی که در آخرین نسخه ما قرار دارند:

 

چالش شماره 3 : تعامل بدون شخصیت اتفاق نمی افتد

یکی از دلایلی که مصرف کنندگان در اغلب موارد دخالت نمی کنند چیست؟ پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند. با توجه به تحقیقات امور خارجه Marketo ، پاسخ محتوای محتمل است. مردم با مارک هایی که احساس می کنند با آنها صحبت نمی کنند ، ارتباط برقرار نمی کنند. این احتمالا به این دلیل است که تعاملاتی که پیام ، پیشنهاد یا محتوای مناسب را ارائه نمی کنند ، ارزش هر معنی را ارائه می دهند. در اینجا ، ابزارهایی مانند ContentAI که در بالا نوشتم ، ارزش فوق العاده ای ارائه می دهند. آنها به بازاریابی کمک می کنند تا داده های مربوط به مشارکت محتوا را درک کنند و بهترین دارایی ها را برای استفاده از افراد در بخش های مختلف انتخاب کنند. با محتوا توصیه شده توسط AI برای کمک به افزایش مشارکت بیشتر ، بازاریابان باید اطمینان حاصل کنند که آنها با ابزار مناسب مجهز شده اند که آنها را قادر می سازد تا مطالب مربوطه را به هر فرد در زمان مناسب و در جای مناسب در مقیاس مناسب ارائه دهند.

و به این دلیل که وب سایت ها نقطه اصلی تعامل بین چشم انداز ها و محتوا هستند ، تعجب برانگیز نیست که ابزارهایی مانند Marketo Web Personalization به سرعت در حال تبدیل شدن به یک اولویت برای بازاریاب ها هستند که به دنبال ارائه یک تجربه عمیقا شخصی با افراد ، در زمان واقعی هستند. ارائه پیام شخصی ، محتوا و پیشنهادات مبتنی بر اطلاعات تجاری ، جمعیت شناختی و رفتاری یک راه قدرتمند برای بازاریابان است تا اطمینان حاصل شود خریداران آنلاین سایت همیشه با تجربه ای جذاب در وب مواجه می شوند. چرا این بحرانی است؟ با توجه به مطالعه eMarketer ، هنگامی که توجه مخاطبان را به خود جلب می کند ، 83 درصد از خریداران B2B می گویند وب سایت های شرکت محبوب ترین کانال برای تحقیقات آنلاین است. بر اساس تحقیقات ما در State Engagement ، بیش از 60 درصد از مصرف کنندگان (هر دو B2B و B2C) انتظار می رود همه تعاملات خود را با مارک ها شخصی سازی کنند.

در انتشار Q3 ، ما به بازاریابان راه های حتی بیشتر برای ارائه تجربه شخصی با کمپین های شخصی سازی انعطاف پذیر تر ارائه دادیم. به عنوان یک بازاریاب ، شما مخاطبان خود را می شناسید و برای کسب و کارتان بهترین کار را می کنید ، بنابراین ما پیش از انجام کارهای شخصی سازی وب ، از پیش نمایش کامپایلرهای وب برای هر چیزی که در دستگاه های مختلف ظاهر می شود ، ساده تر شده ایم. در حال حاضر ، راه های بیشتری برای راه اندازی کمپین ها بر اساس فعالیت یک بازدید کننده مانند زمان صرف شده در صفحه یا حرکات خاص در صفحه وجود دارد. تمام این پیشرفت ها به طور خاص طراحی شده اند تا به بازاریاب ها در ارائه مطالب مرتبط برای تجربه های جذاب و جذاب هر زمان بیشتر کمک کنند.

 

غلبه بر چالش ها

همانطور که بازاریابان با چالش ها و موانع از یک چشم انداز در حال تحول مواجه هستند ، تکنولوژی مهم تر از همیشه برای ایجاد تجارب مشتری واقعی لازم است. بازاریاب امروز دسترسی به فناوری در حال گسترش برای تبدیل اطلاعات به بینش ، برای شخصی سازی در مقیاس برای بخش های یک و تمرکز قدرت ترکیبی از فروش و بازاریابی در تجربه مشتری آنلاین است. امروزه موفقیت نه تنها به ابزارها بستگی دارد ، بلکه درمورد پلاتفرم بازاریابی یکپارچه ، به هم پیوسته است. یکی که باعث می شود بازاریابان به گوش دادن ، یادگیری و تعامل در مقیاس برای ایجاد انواع تجارب شخصی تجار تقاضابها دهند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :